Тел. (03548) 2-11-59        E-mail:  vp_bati@ukr.net    Розташування на карті
 
ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
АГРОІНЖЕНЕРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

  (03548) 2-26-48  E-mail:   mtfbati2010@gmail.com    Декану факультету

Україна тримає стрій!!!

A
A
A

Агроінженерний факультет

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"

зі спеціальностей

205 - ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО
206 - САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО
208 - АГРОІНЖЕНЕРІЯ

Детальніше про вступ

Про агроінженерний факультет

Агроінженерний факультет є одиним із найстарших підрозділів інституту і започаткований на базі Бережанського технікуму механізації сільського господарства. Свій початок він бере з 1959р. коли було здійснено перший набір студентів за спеціальністю «Механізація сільського господарства», а в 1961р.  – за спеціальністю «Електрифікація сільського господарства».

Освітня концепція факультету полягає у підготовці нового покоління фахівців в галузі агроінженерії,  інженерії агробіосистем, садово-паркового господарства на базі сучасних стандартів освіти, адаптованих до вимог освітніх актуальних програм.

Факультет здійснює підготовку фахівців за освітніми ступенями:

«МАГІСТР» із спеціальностей:

 • 208 «Агроінженерія».

«БАКАЛАВР» із спеціальностей:

 • 133 «Галузеве машинобудування»;
 • 206 «Садово-паркове господарство»;
 • 208 «Агроінженерія».

Навчальні плани, дисципліни та робочі програми адаптовані до навчальних планів Національного університету біоресурсів та природокористування України. В навчальний процес запроваджуються елементи наукового пошуку, інноваційної діяльності та новітні досягнення в галузі агроінженерії електроенергетики. Навчальна діяльність передбачає наскрізну комп’ютерну підготовку студентів, для чого створено нові комп’ютерні класи, оснащені сучасними персональними комп’ютерами із входом в систему Інтернет та комп’ютеризовано робочі місця в спеціалізованих лабораторіях.

На факультеті функціонує 4 кафедри:

 • Енергетичних машин та технічного сервісу АПК;
 • Загальноінженерної підготовки;
 • Лісового і садово-паркового господарства.
 • Машиновикористання та технологій в сільському господарстві;

Науково-навчальна база факультету включає: 3 навчальних корпуси, спеціалізовані навчальні лабораторії, навчально-виробничі майстерні, науково-дослідні лабораторії.

Навчально-виробнича база включає: навчально-виробничу станцію технічного обслуговування автомобілів та діагностування електрообладнання, автотрактородром, машинно-агрегатний парк, теплиці та розсадник декоративних рослин.

Базові господарства для проходження практик: ТОВ «Захід-агро МХП» філія «Агрокультура - Тернопіль», ТзОВ «Агропродсервіс», ФГ «Вікторія-92», ПП «Агроспецгосп», ПАТ ДТЕК «Західенерго» ВП «Бурштинська ТЕС», ПрАТ «РогатинАвто», ВАТ «Тернопільобленерго»: філії Козівський РЕМ та Бережанський РЕМ, ТзОВ «Жива земля Потутори», ТзОВ «Кагро», ТзОВ «Мрія-центр», ТзОВ "Крона".

Наукові дослідження виконуються за напрямами: енергозберігаючі технології в аграрному виробництві; якість електричної енергії; оптимізація електротехнічних систем з відновлюваними джерелами енергії; електротехнології підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва на базі електромагнітних полів різного частотного діапазону; виробництво та використання біодизельного палива; розробка технологічних процесів виробництва і використання біогазу з біомаси; технологія виробництва і подрібнення біомаси для виробництва біогазу; інформаційне забезпечення, проектування та використання ресурсоощадних екологічнобезпечних аграрних технологічних систем; реконструкція і озеленення садів та парків, моделювання процесів малих сільськогосподарських підприємств; інформатизація управління навчально-виховним процесом.

Випускники факультету разом з дипломами фахівців одержують посвідчення про присвоєння робітничих професій:

 • тракторист-машиніст (категорії А);
 • водій автотранспортних засобів (категорії В, С і С1);
 • слюсар з ремонту автотракторної техніки;
 • квітникар.

Студентам факультету створено сприятливі умови для виявлення творчих здібностей. На факультеті функціонують наукові гуртки, науково-конструкторські групи, які працюють над створенням нових приладів та нестандартного устаткування, що використовується для наповнення навчальних лабораторій і кабінетів. Окрім цього систематично проводяться конкурси на краще знання навчальної дисципліни, виставки технічної творчості студентів, конкурси на кращого за професією.

Студенти факультету мають можливість стажуватися у господарствах країн ЄС: Швейцарія, Данія, Австрія, Польща, Німеччина, Нідерланди.

Основними напрямками діяльності факультету є:

 • оптимізація роботи щодо підготовки високоосвічених конкурентоспроможних фахівців освітніх ступенів: бакалавр, магістр;
 • проведення науково-дослідної, інформаційно-консультаційної діяльності, розробки і впровадження інноваційних технологій для потреб агропромислового комплексу України;
 • творча співпраця з освітніми, науково-дослідними і виробничими установами в Україні та провідними зарубіжними університетами та фірмами.

Карта повітряних тривог України

БАТІ

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 
 

Взаємодія із світлиною


 

БАТІ