ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

Україна тримає стрій!!!
A
A
A

Загальна інформація кафедри економіки і менеджменту

Кафедра економіки і менеджменту функціонує у складі факультету «Економіки і природокористування» Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут».

Кафедра економіки підприємства була створена у 2001 році. Очолила кафедру Заслужений економіст України, кандидат економічних наук, доцент Кулаєць Марія Михайлівна. Завідувачами кафедри у різний період працювали: к.с.-г.н., доцент Н.Є. Новак, к.е.н., доцент З.В. Колос, к.е.н., доцент О.І. Замора, д.е.н., професор І.Г. Костирко, к.е.н., доцент Г. М. Христенко, д.е.н., професор М.М.Жибак.

Кафедра економіки і менеджменту є випускною з підготовки фахівців за освітніми ступенями: «Бакалавр» зі спеціальністей 051 «Економіка», 073 «Менеджмент» та «Магістр» за спеціальністю 051 «Економіка».

Місія кафедри полягає в підготовці висококваліфікованого фахівця з економіки та управління, здатного в ринкових умовах приймати обґрунтовані господарські рішення і нести відповідальність за результативність діяльності підприємства.

Кафедра співпрацює зі спорідненими кафедрами Національного університету біоресурсів і природокористування України,  Таврійського державного агротехнологічного університету, ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника", Прикарпатського фахового коледжу лісового господарства та туризму, ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» та інші.

З метою практичної підготовки фахівців та їх працевлаштування кафедра співпрацює з підприємствами та організаціями Західного регіону.

Професорсько-викладацький склад кафедри.

Штатні працівники:

д.е.н., професор Жибак Мирон Миколайович, д.е.н., професор Судомир Світлана Михайлівна, к.е.н., доцент Гурська Ірина Степанівна, к.е.н., доцент Ярема Любов Василівна, к.е.н., доцент Христенко Галина Михайлівна, к.е.н., доцент Федуняк Ігор Осипович, к.е.н., доцент Герчанівська Світлана Валеріївна, к.е.н. Літвінов віталій Іванович.

Контакти:

Адреса: вул. Академічна 20, м.Бережани, Тернопільська обл. 47501

Робочий кабінет: Корпус №1 (Головний корпус), 2-поверх, каб. 205

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ