ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
АГРОІНЖЕНЕРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Україна тримає стрій!!!
Featured

20 березня - Всесвітній день Землі

1   До Всесвітнього дня Землі проведено засідання студентського наукового гуртка «Дослідження та розробки методів збереження рідкісних і зникаючих видів флори і фауни України», який функціонує на кафедрі агрономії та екології під керівництвом асистентки кафедри Віри МАГЗЕР.

   Засновником дня Землі, саме 20 березня, вважається відомий американський громадський діяч Джон Мортон. Він розгорнув кампанію з висаджування дерев і чагарників у 1840-х роках для того, щоб розвивати у людей дбайливе ставлення до навколишнього середовища. 

   Саме свято, іменоване зараз Міжнародним днем Землі, в 1970 р. придумав американський сенатор Гейлорд Нельсон. Спочатку свято відзначалося лише в США, але дуже швидко його популярність стала планетарною. Через рік, у 1971 році, ООН офіційно визнала це свято і воно стало Всесвітнім.

   День Землі – це нагадування про важливість збереження довкілля та відповідального ставлення до природних ресурсів. Наша планета постійно змінюється під впливом природних і антропогенних факторів, таких як зміни клімату, урбанізації та військових конфліктів. Всі ці елементи суттєво впливають на екологічний стан Землі, створюючи нові виклики для людства.

23   Студенти-гуртківці підготували для обговорення  презентації та доповіді про фактори, які впливають на зміни екологічного стану Землі.

  Сучасні екологічні виклики потребують невідкладних дій. Важливо зменшувати антропогенний вплив на природу, розвивати екологічно чисті технології, підтримувати природоохоронні ініціативи та прагнути до миру, щоб зберегти Землю для майбутніх поколінь. День Землі – це нагода задуматися над тим, як кожен із нас може зробити свій внесок у захист довкілля. Лише спільними зусиллями ми можемо зберегти планету та забезпечити її сталий розвиток для майбутніх поколінь.

                                     Асистентка кафедри агрономії та екології, Віра МАГЗЕР

 

Карта повітряних тривог України

Обговорення проєктів

 

Free Joomla templates by Ltheme