ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ

Контакти:  (03548) 2-14-51    energetik.fakultet@gmail.com    Viber   Facebook

Україна тримає стрій!!!
A
A
A

факультет ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"

зі спеціальностей

КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ (ОС Бакалавр)
ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА (ОС Бакалавр)
ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА (ОС Магістр)
Детальніше...

Підсумки тижня кафедри енергетики і автоматики - 2017


В період з 10.04.17. по 14.04.17. проводився тиждень кафедри енергетики і автоматики. Цей період  був насичений різними заходами, як для викладачів так і для студентів. Організовувались різноманітні конкурси, екскурсії проводились відкриті заняття, а саме:

10.04.2017 р. проведено конкурс на кращого електромонтера між представниками чотирьох груп. Студентам були запропоновані теоретичні і практичні завдання максимально наближені до виробничих умов, які формують фахову підготовку майбутніх спеціалістів. Перемогу в конкурсі одержав студент групи Е-51С Хмарний Б.

Протягом тижня в навчально-методичному кабінеті постійно діяла виставка наукових і навчально-методичних праць, на якій можна було ознайомитись з досягненнями викладачів кафедри. 11.04-12.04.2017 р. в рамках тижня кафедри під керівництвом старшого викладача Марисюка А.П. студенти випускних курсів  відвідали XII міжнародну виставку «EIA: Електроніка і промислова автоматизація 2017», яка відбулася у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». На виставці були представлені новітні та передові технології в таких галузях: «Електроніка та мікропроцесорна техніка», «Промислова автоматика та автоматизований електропривод», «Електроенергетика та енергозбереження». Відвідувачі були вражені масштабами виставки та унікальними виставковими експонатами, більшість з яких була представлена українськими підприємствами, що приємно радує, а також дає надію на перспективи у розвитку вітчизняного виробництва електроустаткування.

12.04.17 р. було проведено відкрите лекційне заняття в групі Е-21Б з дисципліни «Монтаж енергообладнання», ст. викл. Дарморісом П.М. Тема лекції “Монтаж трансформаторних підстанцій” є актуальною при підготовці майбутніх інженерів-енергетиків. На занятті було розглянуто будову, комплектацію, технологію монтажу конструктивних елементів ТП. Для зацікавлення студентів та активізації навчального процесу використано мультимедійні засоби та відеоматеріали.

Також у цей день куратором групи Е-31Б Клендій Г.Я. проведено екскурсію в краєзнавчий музей, де студенти почерпнули для себе багато нового і цікавого про історичну і культурну спадщину Бережанського краю.

13.04.2017 р. проведено відкрите практичне заняття ст.викл. Потапенко М.В. з дисципліни «Теоретичні основи автоматики» на тему: «Визначення стійкості систем автоматичного регулювання за частотними критеріями Михайлова і Найквіста». На занятті використано сучасні методи вивчення теорії автоматичного керування технологічними процесами. Заняття проведено на високому науково-методичному рівні.

Підводячи підсумки тижня кафедри можна зробити висновок, що він був надзвичайно насиченим та продуктивним. Тематика заходів була цікавою, пізнавальною та пов'язаною з навчальним матеріалом і виробничою діяльністю.

Зав. кафедри енергетики і автоматики,

к.т.н., доц. Рамш В.Ю. 

 

Факультет енергетики та електротехнологій

Підготовка енергетиків

Лабораторія релейного захисту
Лабораторія електричних машин
Лабораторія електроприводу
Лабораторія монтажу енергообладнання
Лабораторія електротехнологій
Лабораторія електроосвітлення

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ