Кафедра інформаційних технологій та вищої математики
Перехід на сучасні інформаційні технології функціонування сайту інституту
Відповідно до статті 30 ЗУ «Про освіту» заклади освіти формують відкриті та загальнодоступні ресурси з інформацією про свою діяльність та зобов’язані оприлюднювати таку інформацію на своїх веб-сайтах.
Beб-сайт, окрім організаціної моделі поданння визначеної інформації, потребує вирішення питань з технічної та програмної реалізації його життєвого циклу як інформаційної ситеми.
Протягом 2024 року сайт інституту зазнав ряд змін в технологічному розгортанні та вдосконаленні програмного забезпечення його функціоневання. А саме:
Нові сходинки професійного зростання НПП кафедри інформаційних технологій та вищої математики
З 8.10.2024р. по 28.11.2024р. науково-педагогічні працівники кафедри доцент Володимир КАЧУРІВСЬКИЙ та старший викладач Назарій БІЛОУС взяли участь у курсах підвищення кваліфікації "Python: основні принципи ООП". Даний курс проведено в межах проєкту "Teachers2IT" від ГС "Харківський кластер інформаційних технологій".
Спікер курсу Володимир МЗОКОВ (Lead Software Engineer) співробітник кафедри інформаційних технологій та програмування й кафедри комп’ютерної інженерії інституту комп’ютерних технологій університету «Україна».
Фінальне тестування з дисципліни "Фреймворк BootStrap"
12 грудня 2024 року, в рамках проєкту «Система сертифікації ІТ-дисциплін», який реалізовує Kharkiv IT Cluster, проведено фінальне тестування навчальної дисципліни "Фреймворк BootStrap".
Зміст тестування здобувачів освіти (валідація дисципліни), складався з двох блоків:
1 блок: загальне враження студента від навчання за оновленим курсом;
2 блок: перелік питань для оцінювання результатів навчання за дисципліною.
Міжнародне підвищення кваліфікації старшого викладача кафедри Інформаційних технологій та вищої математики Романа КОНДРАТА
Викладання конкретних дисциплін вимагає не тільки досвіду минулих років, але й направлене вивчення нових тенденцій та навичок у даних дисциплінах. Важливою для викладачів є комунікація з науковцями інших вузів для забезпечення європейських стандартів вищої освіти в рідному закладі.
Міжнародне стажування дає можливість отримати нові знання та підвищити кваліфікацію. Участь у стажуваннях за кордоном відкриває нові горизонти для співпраці, доступу до передових досліджень та обміну досвідом з колегами з різних країн.
Студентська наукова конференція «Технології створення динамічних та інтерактивних веб-сайтів»
9 грудня 2024 року на кафедрі інформаційних технологій та вищої математики відбулася студентська наукова конференція «Технології створення динамічних та інтерактивних веб-сайтів». Учасниками конференції були здобувачі вищої освіти ОПП «Комп’ютерні науки» третього та четвертого курсів. Основним лейтмотивом конференції було застосування фреймворку Bootstrap 5.3 для створення адаптивного та інтерактивного веб-сайту.