Сучасний стан науки і техніки характеризується стрімким розвитком новітніх технологій, передових заходів та інноваційних методів викладання. Щодня формується величезна база наукових здобутків та знань, у зв'язку з чим якісний професійний розвиток викладача стає необхідною умовою сьогодення.
На якісному підвищенні професійної кваліфікації освітян наголошує й Міністерство освіти і науки, виокремлюючи його як один із пріоритетних напрямів освітньої реформи.
З цією метою доцент кафедри «Електротехнологій та експлуатації енергообдаднання» Колодійчук Л.С. проходив стажування в Львівському Національному аграрному університеті. Програма стажування була інтенсивною та насиченою як у науковому, так і в академічному плані. Вона включала:
![P90918 120813](/images/NEWS/News_19_III/Kolodijzuk18102019/P90918-120813.jpg)
![P90918 101304](/images/NEWS/News_19_III/Kolodijzuk18102019/P90918-101304.jpg)
Вражають і наукові зв’язки кафедри електротехнічних систем ЛНАУ:
Важливим аспектом якісного стажування є відвідування суміжних навчальних закладів. Зокрема, сучасного Національного університету Європейського рівня – Львівська політехніка. Тут доцент Національного університету «Львівська політехніка» Кочан О.В. і доцент Колодійчук Л.С. вивчали можливості нової мікропроцесорної техніки американської фірми «Cypress», також доцент Колодійчук Л.С. допомагав проводити лабораторні роботи студентам групи МТ-31 Львівської політехніки з навчальної дисципліни «Аналогово-інтегровані схеми інформаційно-вимірювальної техніки».
Приємною частиною стажування стали екскурсії по лабораторіях університету та ознайомлення зі сучасними лабораторними стендами.
Варто відзначити щирість, ввічливість та порядність справжньої львівської інтелігенції, які назавжди залишаться в серці.