ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ

Контакти:  (03548) 2-14-51    energetik.fakultet@gmail.com    Viber   Facebook

Україна тримає стрій!!!
A
A
A

 

Кафедра
інформаційних технологій та вищої математики

здійснює фахову підготовку ОС Бакалавр за спеціальністю

122 КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ

Фахівець може здійснювати такі види робіт

✍ Адміністратор бази даних
☑ Адміністратор доступу
✔ Інженер з програмного забезпечення
✑ Інженер-програміст
✎ Фахівець з інформаційних технологій
✒ Програміст (база даних)
✧ Адміністратор системи

Контакти: E-mail: kafedra.ithm.bati@gmail.com

Наукова доповідь Мар’яна ВАЛЬСЬКГО, ст. гр. Кн-22Ск на Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Актуальні питання сталого розвитку соціально-економічних систем»

foto1Мар’ян ВАЛЬСЬКИЙ, ст. гр. Кн-22Ск здобувач освіти за ОП «Комп’ютерні науки», виступив з науковою доповіддю «Концептуальні засади інформаційної системи «Публічне обговорення проектів» на Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції  «Актуальні питання сталого розвитку соціально-економічних систем». Науковий керівник: к.пед.н, доцент Володимир КАЧУРІВСЬКИЙ

Традиційний процес реалізації обговорення потребує значних затрат часу та ресурсів на документування пропозицій, правок, які поступають в процесі обговорення. Зазвичай, пропозиції відправляються учасниками обговорення у письмовому варіанті або на електронну адресу у вигляді звичайного текстового повідомлення або прикріпленим файлом.

Спростити процес організації обговорення проєктів, забезпечити оперативність, зробити його зручним для користувача та забезпечити ефективний комунікаційний менеджмент можна за допомогою створення відповідної інформаційно-документальної системи з імплементацією на офіційному веб-сайті закладу вищої освіти.

Основу будь-якого обговорення складає документ, у якому висвітлено основні складові частини нормативно-правового акту (в подальшому документ). Кожен документ має розробника, який виступає ініціатором відповідного обговорення. Ініціатор обговорення зацікавлений в отриманні відгуків, пропозицій, зауважень, які дозволяють створити якісний документ. В обговоренні документів беруть участь зацікавлені особи, котрі висловлюють свою позицію у вигляді зауважень та пропозицій (у подальшому правки).

Слайд1Слайд2

Слайд4Слайд5

Кожне обговорення має певну кількість характеристик, які йому притаманні: часові межі – календарні дати початку та закінчення; статус – вільне чи обмежене; тип дискусії – анонімне чи поіменне. Поіменне обговорення потребує авторизації учасника в системі. Це може бути авторизація через обліковий запис користувача або в інший спосіб. Кожне обговорення потребує унікального ідентифікатора.

Сукупність обговорень формує базу даних інформаційної системи.

сертифікат

 

Володимир КАЧУРІВСЬКИЙ
доцент кафедри ІТВМ

Обговорення проєктів

 

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ