5 березня 2019 р. відбулося чергове засідання директорату. Головні питання: профорієнтаційна робота, якість освітнього процесу, участь студентів інституту у Всеукраїнських олімпіадах, підготовка до святкування 60-річчя навчального закладу.
Заступник директора з навчальної та навчально-методичної роботи Степанія Білик детально зупинилася на основних питаннях, які розглядалися на нараді керівництва Університету з директорами відокремлених підрозділів та Вченій раді НУБіП України. Зокрема, довела до відома інформацію щодо результатів освітньої, наукової, методичної, міжнародної, культурно-масової, спортивної і фінансово-господарської діяльності відокремлених підрозділів за 2018 рік.
За усіма показниками ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» серед 11 відокремлених підрозділів посів друге місце.
В черговий раз Рогатинський державний аграрний коледж з профорієнтаційною роботою відвідали науково-педагогічні працівники кафедри машиновикористання та технологій в сільському господарстві Диня В.І., Фльонц О.В. та Семенів І.І.
У кінці грудня 2017 року, за ініціативи директора відокремленого підрозділу проф. Жибака М.М., було досягнуто згоди НУБіП України щодо створення в інституті першої міжкафедральної лабораторії, на базі якої в Бережанах проводять підготовку фахівців другого рівня вищої освіти, а саме магістрів спеціальностей 205 «Лісове господарство» та 206 «Садово-паркове господарство». Підготовка магістрів здійснюється за університетськими навчальними планами та у межах ліцензії університету.
4 березня 2019 року в літературно-меморіальному музеї Богдана Лепкого відбувся науковий диспут на тему: «Економіка і мистецтво». У диспуті взяли участь керівники та члени наукових гуртків «Україна і світ» і «Сучасний економіст», директор музею Ухман І.В., зав. відділення основного виду діяльності музею Стрілець Н.Л.
Питання проведення профорієнтаційної роботи постійно перебуває на першому плані роботи науково-педагогічних працівників кафедри енергетики і автоматики.