Уже традиційними стають зустрічі в.о. директора Р.М. Горбатюка зі студентами, що проходять у форматі відкритого діалогу. Новий навчальний семестр не став виключенням. 6 вересня відбулась зустріч зі студентами перших курсів, студентським активом і учасниками художньої самодіяльності. Роман Михайлович привітав першокурсників зі вступом до студентської родини інституту та ознайомив всіх із майбутніми перспективами розвитку нашого навчального закладу, торкнувшись проблем, які потребують вирішення. Він наголосив, що студент повинен бути вибагливий до навчального процесу, викладачів та до самого себе. Формування високоякісного спеціаліста може відбуватися лише в умовах взаємної поваги, довіри та небайдужості студента до свого майбутнього.

Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для викладачів та студентів перший день осені постає початком сходження до вершин країни Знань.