ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ
Контакти:  (03548) 2-14-51    energetik.fakultet@gmail.com    Viber   Facebook
Україна тримає стрій!!!

факультет ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"

зі спеціальностей

КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ (ОС Бакалавр)
ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА (ОС Бакалавр)
ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА (ОС Магістр)
Детальніше...

Спільні погляди на Проекти з автоматизації агровиробництва двох інститутів

IMG 0163     Науково-дослідний інститут «Інтелектуальних комп’ютерних систем» Західноукраїнського університету займається розробкою проектів, пов’язаних із віртуальною реальністю, Інтернетом речей, інтелектуальними робототехнічними системами та інше. 

На презентацію одного із таких проектів, а саме, “Green Plant” запрошений зав. кафедри «Електротехнологій та експлуатації енергообладнання»  ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут»  доц. Колодійчук Л.С. 

      Як облаштований проект “Green Plant” ?

 

     Загалом, це повністю автоматизована система, яка працює в програмному середовищі “LABVIEW”, як єдиний організм із передачею відповідних даних.

images     Комп’ютер з мікропроцесором стежитиме за мікрокліматом і станом ґрунту за допомогою давачів, як своєрідних органів відчуттів. Оскільки оптимальні умови для вирощування різноманітних рослин створюються автоматично, то людська праця у теплиці зводиться практично до нуля.

    «Такий проект, – зазначає старший науковий співробітник Науково-дослідного інституту, к.т.н. Осолінський О.Р. – започатковано не заради високих врожаїв, головне завдання полягає в тому, щоби навчити майбутніх фахівців працювати з новітньою спеціалізованою технікою. Тобто, не витрачати ресурси та дорогоцінний час на агровиробництві».

IMG 0170     На це чітко скеровує нормативний зміст підготовки бакалавра зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», сформульований у результатах навчання за номером ПР06. А саме, застосовувати прикладне програмне забезпечення та мікропроцесорну техніку для вирішення практичних проблем у професійній діяльності.

 Любомир КОЛОДІЙЧУК, зав. кафедри
електротехнологій та експлуатації енергообладнання

 

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme