Зустрічі директорів ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження проф. Козирського В.В. та Бережанського агротехнічного інституту проф. Жибака М.М. завжди відбуваються в тісній співпраці та робочій конструктивній атмосфері.
В ході таких зустрічей було проведено ряд домовленостей про співпрацю науково-педагогічних працівників ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження НУБіП України та факультету енергетики та електротехніки ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» в навчально-методичному та науковому напрямах.
Слід зазначити що в цьому році, як і в попередньому така співпраця дала позитивні результати: викладачі факультету енергетики та електротехніки цьогоріч проходили стажування на відповідних кафедрах ННІ НУБіП України; до святкування 60-ї річниці ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» за сприяння навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження було підготовлено та видано фаховий науковий журнал «Енергетика і автоматика», в якому висвітлено здобутки науковців наших інститутів та інших навчальних закладів.
У травні 2019 р. вийшов у світ спільний навчальний підручник «Електропривод і автоматизація» для студентів спеціальності 208 «Агроінженерія», авторами якого є директор навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження, д.т.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України Козирський В.В., к.т.н., доценти кафедри електротехніки, електромеханіки та електротехнологій НУБіП України Синявський О.Ю. та Савченко В.В., а також декан факультету енергетики та електротехніки ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут», к.т.н., доцент Бунько В.Я. та завідувач кафедри енергетики і автоматики, к.т.н., доцент Рамш В.Ю.
В цьому підручнику висвітлено механічні та електромеханічні властивості електродвигунів постійного та змінного струму, приводні характеристики, регулювання координат електроприводу, динаміку та перехідні процеси в електроприводах, апарати керування та захисту, системи керування електроприводами, методику розрахунку та вибору електроприводів і засобів автоматизації.
Це видання буде у нагоді студентам, аспірантам, дослідникам, фахівцям в галузі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.
У видавництві IGI Global (Пенсільванія, США) в цьому році вийде монографія “Handbook of Research on Energy-Saving Technologies for Environmentally-Friendly Agricultural Development”.
IGI Global (раніше IdeaGroupPublishing) – міжнародна академічна видавнича компанія, що спеціалізується на публікації результатів наукових досліджень, знаходиться в м.Херш, штат Пенсільванія, США, видає книги, енциклопедії, журнали та навчальні матеріали. Дані видання IGI Global індексуються Cabell, Compendex, Inspec, PsycINFO, Scopus та ThomsonReuters.
В зміст цієї роботи включено розділ «Energy-saving technologiesfor pre-sowingseedtreatmentin a magneticfield» (Енергозберігаюча технологія передпосівної обробки насіння в магнітному полі) (автори Козирський В.В., Савченко В.В., Синявський О.Ю., Бунько В.Я.). Цей розділ присвячений застосуванню енергозберігаючої технології передпосівної обробки насіння в магнітному полі і дає можливість підвищити урожайність сільськогосподарських культур, зменшити захворюваність рослин, покращити якість продукції та збільшити термін її зберігання.
Адміністрація інституту та факультету енергетики та електротехніки ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» висловлює щиру вдячність за активну творчу співпрацю директору ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження Національного університету біоресурсів і природокористування України професору Козирському Володимиру Вікторовичу та усьому колективу ННІ.