ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ
Контакти:  (03548) 2-14-51    energetik.fakultet@gmail.com    Viber   Facebook
Україна тримає стрій!!!

факультет ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"

зі спеціальностей

КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ (ОС Бакалавр)
ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА (ОС Бакалавр)
ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА (ОС Магістр)
Детальніше...
Featured

Участь команди «Енергія БАТІ» у міжуніверситетському хакатоні за підтримки провідної компанії МХП

Slajd1Хакатони вже давно вийшли за межі ІТ-сфери – сьогодні вони об’єднують не лише програмістів, а й журналістів, аграріїв та фахівців інженерно-технічних спеціальностей. Бізнес бачить у них інструмент для пошуку нестандартних рішень, тестування нових підходів і відкриття молодих талантів. А для студентів це шанс заявити про себе та розпочати карʼєру.

Протягом квітня-травня 2025 року відома міжнародна компанія у сфері харчових та агротехнологій МХП організувала міжуніверситетський хакатон для українських студентів технічних спеціальностей у сферах механіки, автоматизації та енергетики.

Хакатони МХП спрямовані на розвиток практичних компетенцій, необхідних для успішного старту кар’єри у сучасному бізнесі. Серед ключових навичок, які найбільше цінуються та активно розвиваються під час заходу:

Командна робота – вміння ефективно взаємодіяти в групі, розподіляти ролі, приймати колективні рішення та комунікувати в динамічному середовищі.

Презентаційні навички – здатність чітко, лаконічно та переконливо доносити свої ідеї до експертного журі й потенційних роботодавців.

Аналітичне та стратегічне мислення – вміння працювати з реальними кейсами, аналізувати проблеми та розробляти довгострокові рішення.

Практична орієнтованість – досвід розв’язання актуальних завдань, що дозволяє зануритись у реальну діяльність бізнесу.

Гнучкість і адаптивність – здатність швидко реагувати на зміну умов, враховувати фідбек і коригувати власні ідеї.

Інноваційність – розвиток креативного підходу до розв’язання проблем, пошук нестандартних ідей та інструментів.

В даному хакатоні учасниками були студенти ЗВО та ЗФПО всієї України таких спеціальностей: прикладна механіка; галузеве машинобудування; електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; енергетичне машинобудування; теплоенергетика; автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка; інформаційно-вимірювальні технології та агроінженерія.

Участь в заході взяла команда «Енергія БАТІ» під супроводом наставника команди, асистента кафедри енергетики і автоматики Олександра Кондрата, в складі капітана команди Анатолія Глубіша та здобувачів вищої освіти факультету енергетики та електротехніки ОПП «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Романа Боднарчука, Юрія Бартківа, Олега Сороки та Володимира Музички. Команда проходила онлайн-етапи хакатону, під час якого учасники працювали над кейсами та презентували свої рішення.

Energia BATI 1 page 0001Energia BATI 2 page 0001Варто зазначити, що в ході такого заходу усі учасники отримали практичний досвід роботи з бізнес-кейсами, менторську підтримку від експертів, а також  можливість майбутнього працевлаштування в компанії МХП після закінчення навчання.

Energia BATI 3 page 0001Energia BATI 4 page 0001Практичні кейси із спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» стосувались вирішення питання із забезпечення безперебійного електропостачання підприємства та компенсації реактивної потужності, а також технологічних машин щодо зменшення пускових струмів електродвигунів потужних компресорних агрегатів.

Energia BATI 5 page 0001Energia BATI 6 page 0001Такі хакатони – це можливість для студентів, які хочуть отримати більше, ніж просто диплом, це стартова платформа, де народжуються ідеї, зростають таланти та починаються кар’єри.

Щиро вітаємо нашу команду та бажаємо подальших успіхів, творчих звершень у реалізації своїх рішень та здійснення мрій!

Деканат факультету енергетики та електротехніки

Карта повітряних тривог України

Обговорення проєктів

 

Free Joomla templates by Ltheme