ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ
Контакти:  (03548) 2-14-51    energetik.fakultet@gmail.com    Viber   Facebook
Україна тримає стрій!!!

факультет ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"

зі спеціальностей

КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ (ОС Бакалавр)
ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА (ОС Бакалавр)
ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА (ОС Магістр)
Детальніше...
Featured

Завідувач кафедри енергетики і автоматики Василь Рамш взяв участь у пленарному засіданні науково-практичної конференції з міжнародною участю у ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж»

1     20 квітня 2023 року здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники кафедри енергетики і автоматики ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» взяли участь у ІІ Всеукраїнський науково-практичній конференції з міжнародною участю студентів та молодих вчених «Енергетика: виклики сучасності та перспективи майбутнього», співорганізатором якої був ВП НУБіП України «Бережанський   агротехнічний інститут».

IMG 6678    Під час роботи конференції обговорювались питання: енергетика, сталий розвиток та громадянське суспільство; сучасний стан вітчизняної та зарубіжної традиційної енергетики; розробка та впровадження енергоефективних заходів; розвиток нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії; передові технології відновлюваної енергетики; ринок електромобілів та розвиток інфраструктури; дослідження  електромеханічних та енергетичних систем.

    На пленарному засіданні від ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» виступив к.т.н., доцент кафедри енергетики і автоматики Василь РАМШ  із доповіддю: «Аналіз системи автоматичного керування синхронного електродвигуна з перетворювачем частоти». В даний час активно розробляються, удосконалюються і впроваджуються системи автоматичного керування технологічними процесами, створеними на базі новітнього мікропроцесорного обладнання. У сучасності все більшого поширення набуває метод керування пуском двигунів за допомогою частотного перетворювача. Ще недавно такий метод частотного регулювання електроприводу вважався дорогим та застосовувався лише при великому діапазоні регулювання швидкості, але зі здешевленням і вдосконаленням перетворювачів частоти дана система керування стає практично ідеальним технічним рішенням.

3   В даній доповіді розглянуто важливі аспекти по’вязані з енергоефективністю та зниженню витрат на електроенергію. Подальші дослідження в цій галузі мають велике значення для енергетичної промисловості та сприятимуть розвитку новітніх технологій.

Надіємося на подальшу співпрацю та обмін ідеями в галузі енергетики.

Василь РАМШ,
завідувач кафедри енергетики і автоматики

 

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme