ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ

Контакти:  (03548) 2-14-51    energetik.fakultet@gmail.com    Viber   Facebook

Україна тримає стрій!!!
A
A
A

факультет ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"

зі спеціальностей

КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ (ОС Бакалавр)
ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА (ОС Бакалавр)
ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА (ОС Магістр)
Детальніше...

Зустріч з представником "РЗА систем"

В рамках проведення тижня кафедри енергетики і автоматики 4 квітня 2016р.  відбулася зустріч з провідним фахівцем, інженером з сервісу релейного захисту та автоматики компанії «РЗА СИСТЕМЗ», яка знаходиться в м.Київ - Віталієм Орлом.

Метою зустрічі було ознайомлення із процесами створення і виробництва мікропроцесорної продукції, методів проектування, видів обслуговування та прийнятті інженерних рішень при застосуванні пристроїв РЗА в енергетичній галузі, які найбільш відповідають потребам сучасних енергомереж, якими повинні керувати фахівці-енергетики високого рівня.

На даний час компанія є одним з провідних виробників сучасних пристроїв і систем релейного захисту та автоматики приєднань 6-110 кВ, шаф оперативного струму і релейного захисту, а також технічних рішень щодо їх застосування.

Пристрої цієї компанії забезпечують комплексний захист приєднань класу напруг 6-35 кВ, а також можуть застосовуватися на приєднаннях 110 кВ. Компанія пропонує пристрої різного ступеня складності з широкими можливостями зміни обсягів виконуваних функцій і в різних цінових діапазонах. По пристроях РЗА здійснюється програма розробки і виробництва сучасних пристроїв з різною функціональністю, що дозволяють з мінімальними витратами модернізувати або в комплексі реалізувати систему РЗА на підстанціях та РП 6-110 кВ.

 

Відбулася цікава презентація та змістовна дискусія фахівця компанії «РЗА СИСТЕМЗ» з викладачами і студентами факультету енергетики, автоматики та енергозбереження, на якій обговорювались питання проектування, встановлення, обслуговування та налаштування елементів релейного захисту систем електропостачання. Було проінформовано, що силами провідних технічних фахівців цієї компанії, які мають більш ніж 30-річний досвід впроваджено багато успішних розробок в даній галузі, реалізовані власні оригінальні конструктивні, схемні і програмні рішення, у виробництві використовуються сучасні технології і новітня елементна база відомих світових виробників. Також було продемонстровано багато сучасних пристроїв систем РЗА, їх характеристики, модельний ряд, які застосовуються для релейного захисту та автоматики. 

Компанія «РЗА СИСТЕМЗ» запропонувала широку співпрацю з кафедрою, яка буде спрямована на підвищення наукового потенціалу викладачів та кваліфікації студентів нашого факультету.

к.т.н., доцент кафедри енергетики і автоматики Бунько В.Я.

Факультет енергетики та електротехнологій

Підготовка енергетиків

Лабораторія релейного захисту
Лабораторія електричних машин
Лабораторія електроприводу
Лабораторія монтажу енергообладнання
Лабораторія електротехнологій
Лабораторія електроосвітлення

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ