ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ

Контакти:  (03548) 2-14-51    energetik.fakultet@gmail.com    Viber   Facebook

Україна тримає стрій!!!
A
A
A

факультет ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"

зі спеціальностей

КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ (ОС Бакалавр)
ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА (ОС Бакалавр)
ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА (ОС Магістр)
Детальніше...

Звіт про тиждень кафедри "Електротехнологій та експлуатації енергообладнання"

З 14.11.2016 р. по 18.11.2016 р. згідно з річним планом роботи кафедри проводився Тиждень кафедри «Електротехнологій та експлуатації енергообладнання».

Програма Тижня кафедри «Електротехнологій та експлуатації енергообладнання» була насиченою та різноманітною. Головним принципом проведення було залучення студентів якомога більше груп, пропонуючи їм різноманітні завдання та заходи. План проведення Тижня кафедри «Електротехнологій та експлуатації енергообладнання» дав змогу залучити студентів груп 3, 4 та 5 курсів факультету «Енергетики, автоматики та енергозбереження».

Основним завданням кафедри є формування у студентів якісно нових теоретичних і практичних знань з електротехнічних дисциплін, виховання всебічно розвиненої особистості, створення спеціалізованих кабінетів та науково-дослідних лабораторій, творче поєднання навчального та наукового процесів.

 

Заходи, які було проведено в рамках Тижня кафедри «Електротехнологій та експлуатації енергообладнання»:

14.11.2016р. на 1-й парі к.п.н., доцент Л.С.Колодійчук провів відкрите лекційне заняття з дисципліни «Апарати керування та захисту» на тему: «Сучасна апаратура керування та захисту малих гідроелектростанцій» для студентів групи Е-41Б. Мета заняття – ознайомлення з сучасною апаратурою керування та захисту малих гідроелектростанцій, вивчення  будови та принципу їх роботи.

На 3-й парі к.т.н., доцент І.М.Соловей провів семінар для студентів-магістрів і викладачів на тему «Обробка полів з застосуванням авіації». Мета семінару - висвітлення основних напрямів інноваційного розвитку сільського господарства.

15.11.2016р. на 2-й парі  ст. викладач С.В. Гайдукевич провела відкрите практичне заняття з дисципліни «Енергетична безпека» на тему «Розрахунок енергетичної і економічної ефективності застосування теплових насосів» для студентів групи Е-51Мг.

На практичному занятті з використанням мультимедійного супроводу було ознайомлено студентів з будовою і принципом роботи теплового насосу. Проведено розрахунок і визначення енергетичної і економічної ефективності  застосування  теплового  насосу в різних типах систем утилізації теплоти і обчислено строк окупності. Проведено порівняльну характеристику  кількості витрати різних видів палива при опаленні приміщення  відповідної площі.

На 3-й парі к.п.н., доцент Л.С.Колодійчук для студентів груп Е-41Б, Е-51С, Е-51Мг провів методологічний семінар. Мета семінару - висвітлення шляхів використання інтерактивних методів навчання в процесі формування професійного самоусвідомлення студентів.

16.11.2016р. на 3-й парі ст. викладач Н.П.Семенова разом зі студентами провела відкриту виховну годину  «Життя, мов скрипку музикант, Строїло, все мене» присвячена 144-й річниці від дня народження видатного поета, прозаїка, художника, громадсько-культурного діяча Богдана Лепкого.    

16.11.2016р. з 830 і на протязі всього дня відбувся захід «День відкритих дверей». Були запрошені школярі випускних класів шкіл м. Бережан.

Сучасні вимоги до підготовки висококваліфікованих спеціалістів висувають необхідність удосконалення методів профорієнтаційної роботи і тісної взаємодії ВНЗ зі школами. Кафедрою електротехнологій та експлуатації енергообладнання активно здійснюється профробота, що дозволяє учнівській молоді отримати інформацію про освітні послуги інституту, підвищити їх інтерес до процесу вибору професії, сформулювати зацікавленість у глибокому вивченні різних аспектів професійної діяльності.

17.11.2016р. на 2-й парі к.т.н., доцент В.Г. Подобайло провів відкрите практичне заняття в групі Е-51С  з дисципліни «Проектування систем електрифікації, автоматизації та енергопостачання АПК»                               

Мета практичного заняття полягала у набутті теоретичних і практичних вмінь по проектуванню електропостачання споживачів від РТП 35/10 кВ.

На 4-й парі для студентів гр. Е-41Б, Е-51С, Е-51МГ відбувся технічний семінар на тему «Сучасні пристрої та способи підключення до програмних апаратів»

Майбутні інженери представили свої успіхи в робототехніці, показали досвід по впровадженню STEM (ScienceTechnologyEngineeringMathematics) освіти в навчальний процес. Вони справді думають про завтрашній день, цілеспрямовані і впевнені в собі, їм небайдуже, що буде завтра, і хто буде розпоряджатися їхньою долею. Студенти вчаться програмувати за допомогою середовища візуального програмування Scratch та освоюють написання скетчів у середовищі програмування Arduino.

 18.11.2016р. на 2-й парі  провели засідання кафедри по підведенню підсумків проведення Тижня кафедри. В рамках проведення Тижня кафедри «Електротехнологій та експлуатації енергообладнання»  викладачі кафедри продемонстрували свою педагогічну майстерність на відкритих заняттях, які були проведені на високому професійному рівні. Тематика заходів була цікавою, пізнавальною та пов'язаною з навчальним матеріалом.

Цей тиждень був надзвичайно насиченим та продуктивним. Студенти та викладачі кафедри вкотре здивували своїм творчим потенціалом, креативністю, здатністю імпровізувати, неординарним мисленням та вмінням створити незабутнє яскраве свято.

 

Факультет енергетики та електротехнологій

Підготовка енергетиків

Лабораторія релейного захисту
Лабораторія електричних машин
Лабораторія електроприводу
Лабораторія монтажу енергообладнання
Лабораторія електротехнологій
Лабораторія електроосвітлення

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ