ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ

Контакти:  (03548) 2-14-51    energetik.fakultet@gmail.com    Viber   Facebook

Україна тримає стрій!!!
A
A
A

 

Кафедра
інформаційних технологій та вищої математики

здійснює фахову підготовку ОС Бакалавр за спеціальністю

122 КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ

Фахівець може здійснювати такі види робіт

✍ Адміністратор бази даних
☑ Адміністратор доступу
✔ Інженер з програмного забезпечення
✑ Інженер-програміст
✎ Фахівець з інформаційних технологій
✒ Програміст (база даних)
✧ Адміністратор системи

Контакти: E-mail: kafedra.ithm.bati@gmail.com

Команда інституту взяла участь в I етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування

olimp2020 II26 вересня 2020 р. команда інституту Bati_Energy взяла участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у Південно-західному регіоні. Учасники команди: Михайло Скрипка, Володимир Миськів, Руслан Іванущин. У звязку з пандемією коронавірусу та переведення міст Бережани та Тернопіль у червону карантинну зону, змагання проводилися дистанційно.

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування — це щорічна система масових очних змагань у творчому застосуванні отриманих знань, умінь і навичок командної роботи з комп’ютерної алгоритмізації та створення ефективних програм серед студентських команд вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.

Метою олімпіади є створення умов для формування і підготовки університетських команд для участі в командній студентській першості світу з програмування АСМ-ICPC (Association for Computing Machinery — International Collegiate Programming Contest).

olimp2020 Iolimp2020 IIIДо участі в ІI етапі запрошені команди-переможці І етапу олімпіади з вищих навчальних закладів Вінницької, Хмельницької, Тернопільської та Чернівецької областей.

The 2020 AUCPC Ukraine Southwestern Contest took place on September, 26, 2020. This year 129 teams from 10 universities and 7 colleges of four southwestern Ukrainian regions have participated in the contest.

Наша команда зайняма 76 місце серед 129 учасників. Джерело інформації ТУТ. Серед команд Тернопільської області 18 місце. Джерело.

Перевірка розв’язків здійснюється автоматично, через Інтернет, з використанням он-лайн системи проведення олімпіад e-judge.

Володимир Качурівський
доцент кафедра інформаційних технологій та вищої математики

Обговорення проєктів

 

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ