ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ
Контакти:  (03548) 2-14-51    energetik.fakultet@gmail.com    Viber   Facebook
Україна тримає стрій!!!

 

Кафедра
інформаційних технологій та вищої математики

здійснює фахову підготовку ОС Бакалавр за спеціальністю

122 КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ

Фахівець може здійснювати такі види робіт

✍ Адміністратор бази даних
☑ Адміністратор доступу
✔ Інженер з програмного забезпечення
✑ Інженер-програміст
✎ Фахівець з інформаційних технологій
✒ Програміст (база даних)
✧ Адміністратор системи

Контакти: E-mail: kafedra.ithm.bati@gmail.com

Featured

Студентська наукова конференція «Технології створення динамічних та інтерактивних веб-сайтів»

titul9 грудня 2024 року на кафедрі інформаційних технологій та вищої математики відбулася студентська наукова конференція «Технології створення динамічних та інтерактивних веб-сайтів». Учасниками конференції були здобувачі вищої освіти ОПП «Комп’ютерні науки» третього та четвертого курсів. Основним лейтмотивом конференції було застосування фреймворку Bootstrap 5.3 для створення адаптивного та інтерактивного веб-сайту.

Двадцять учасників конференції представили власні розробки веб-сайтів, поділилися досвідом та практикою використання інформаційних технологій при створенні та проєктуванні прикладних сайтів.

Основними вимогами при розробці сайту було:

  • забезпечення адаптивності сайту для перегляду на мобільних пристроях;
  • використання підказок як елементів інтерактивної взаємодії користувача з сторінками сайту (тости, модальні вікна);
  • імплементація патернів Bootstrap на інформаційних сторінках;
  • використання схованих панелей (offcanvas).

Доповіді студентів проходили на основі розроблених презентацій та живої демонстрації функціонування сайтів.

Зокрема, організаторами конференції відзначено роботи таких студентів:

  • Анатолій КОТОВСЬКИЙ та Тарас ЛИХОДІД – використання широкого спектру інформаційних технологій при розробці сайту від технологій Back-end до Front-end,
  • Роман МАРТИНИШИН – повне та розширене застосування усіх переваг фреймворку Bootstrap при проєктуванні фронтальної сторони сайту,
  • Олег ЧЕПАК – сучасний дизайн сайту.

Слід також відзначити Андрія ФІЦАЯ, Богдана ЛАПШИНСЬКОГО, Андрія КАЧАРОВСЬКОГО, Сергія АНДРУСИШИНА, які робили цікаві лендінгові сайти.

Публічні виступи та захист роботи сприяють розвитку Soft Skills: самоорганізації і розподілу особистого часу; вміння говорити на публіку; вміння комплексно підходити до вирішення проблем.

Бажаємо учасникам конференції подальших наукових звершень та професійного зростання!

Володимир КАЧУРІВСЬКИЙ
доцент кафедри ІТВМ

 

Карта повітряних тривог України

Обговорення проєктів

 

Free Joomla templates by Ltheme