ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕНЕРГЕТИКИ ТА ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ

Контакти:  (03548) 2-14-51    energetik.fakultet@gmail.com    Viber   Facebook

Україна тримає стрій!!!
A
A
A

 

Кафедра
інформаційних технологій та вищої математики

здійснює фахову підготовку ОС Бакалавр за спеціальністю

122 КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ

Фахівець може здійснювати такі види робіт

✍ Адміністратор бази даних
☑ Адміністратор доступу
✔ Інженер з програмного забезпечення
✑ Інженер-програміст
✎ Фахівець з інформаційних технологій
✒ Програміст (база даних)
✧ Адміністратор системи

Контакти: E-mail: kafedra.ithm.bati@gmail.com

Засоби налагодження систем відеоспостереження

seminar 1Старшим викладачем кафедри Інформаційних технологій та вищої математики Кондратом Романом Ярославовичем було проведено 19-го червня 2023-го року науковий семінар щодо сучасних методів налаштування відеокамер, принципів підключення їх до реєстраторів і виходу відеопотоку через інтернет до приватних гаджетів (планшетів, телефонів, ноутбуків). На зустріч було запрошено студентів факультету енергетики та електротехніки, що знайшло зацікавленість особливо серед перших курсів, оскільки учасники семінару задавали грунтовні запитання і розповіли про досвід відеоспостереження на власних чи сусідніх домогосподарствах.

Деякі зі студентів дискутували з приводу захищеної інформації та громадської безпеки, оскільки хмарні технології використовують китайські, а можливо й «рашистські» сервери. І дійсно, такі кроки необхідні з боку державного регулювання. Організатор семінару погодився з даними загрозами та продемонстрував «взлами» з власного досвіду, проте запевнив, що всі такі випадки були зумовлені «простими» паролями, надсиланням QR-кодів чи IP-адрес через незахищені соціальні мережі.

seminar 2seminar 3
Загалом дискусія між організатором і учасниками семінару пройшла жваво. Після питань щодо безпеки виникли питання щодо майбутніх тенденцій передачі даних, розвитку штучного інтелекту (на прикладі автопілотів, домашніх роботів), який використовує відеопотік для функціонування та навіть самонавчання. Ця галузь є перспективною і суперечливою, але однаково цікавою для молоді. Даний семінар був інтерактивним і показав, що в деяких питаннях наші студенти можуть навчити
дечому й викладачів. Це заслуговує на повагу до молодого покоління й кропіткої праці, щоб вони пішли вірним напрямком після освоєння новітніх технологій.

Обговорення проєктів

 

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ