
Featured
3.04.2025 року к.т.н. Андрій ДРАГАН провів відкрите лекційне заняття з дисципліни «Інженерна механіка» на тему: «Динаміка механічної системи» для здобувачів вищої освіти спеціальності 208 «Агроінженерія» груп М-11Б і М-12Б.

Featured
В рамках співпраці між бізнесом та закладами вищої освіти, за сприяння асистента кафедри Романа ЧВАРТАЦЬКОГО, компанією СNH Industrial передано запасні частини двигунів тракторів відомих брендів Case IH та New Holland ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут». Обладнання надано агроінженерному факультету з метою доповнення лабораторії «Двигунів внутрішнього згоряння» для проведення досліджень, навчання та підготовки кваліфікованих спеціалістів у сфері сільського господарства.

Featured
У сучасному світі освіта та практичні навички стали невід'ємною частиною підготовки спеціалістів у різних галузях. Однією з важливих складових навчального процесу є практичне навчання, яке відіграє важливу роль у підготовці фахівців у галузі агроінженерії.

Featured
Профорієнтаційна робота - це важлива складова процесу підготовки і спрямування абітурієнтів до вибору професії. Її мета полягає в тому, щоб допомогти учням шкіл та студентам коледжів та ліцеїв зрозуміти свої інтереси, таланти та здібності, а також обрати відповідну майбутню спеціальність. Профорієнтаційна робота сприяє кращому розумінню майбутніми абітурієнтами своїх кар'єрних можливостей і сприяє їхньому успішному вибору професії, так як вибір професії є важливим кроком у доросле життя, від якого значною мірою залежить майбутнє людини.

Featured

На агроінженерному факультеті 22.10.2024 р. відбулося чергове засідання гуртка "3D-технології". Учасники зібралися для обговорення та ознайомлення з основними видами 3D друку, що сьогодні активно застосовуються в різних галузях, включаючи сільське господарство та інженерію.
На початку засідання було представлено коротку теоретичну частину, де студенти дізналися про різні методи 3D друку, такі як FDM (формування з плавкого матеріалу), SLA (лазерна стереолітографія) та SLS (селективне лазерне спікання). Кожен з цих методів має свої переваги та недоліки, які були детально розглянуті під час презентації.
Featured
18 вересня 2024 року відбулося організаційне засідання студентського наукового гуртка «Дослідження параметрів гвинтових робочих органів» кафедри прикладної механіки та технічного сервісу.
