16 лютого 2023 року під керівництвом к.пед.н., доц. Надії Островської в онлайн режимі відбулося засідання гуртка “Зелений туризм”.
У своєму виступі керівник гуртка основну увагу зосередила на організації наукових досліджень кафедри в поточному семестрі і запросила до участі в них здобувачів вищої освіти. Також було обговорено можливу тематику наукових доповідей та публікацій. Гуртківці відзначили актуальні питання, які потребують долідженнь.
Далі роботу продовжили розглядом теми: «Тенденції розвитку туристичного потенціалу Тернопіьщини в сучасних умовах».
Із доповіддями виступили:
![3](/images/NEWS/News_2023_I/HiT17022023/3.jpg)
![4](/images/NEWS/News_2023_I/HiT17022023/4.jpg)
![5](/images/NEWS/News_2023_I/HiT17022023/5.jpg)
![6](/images/NEWS/News_2023_I/HiT17022023/6.png)
За результатами засідання наукового гурка прийнято рішення визнати надані до розгляду матеріали в якості наукових доповідей, також врахувати вказані зауваження під час подальшої наукової роботи та підготувати тези доповідей для участі в науково-практичних конференціях студентів та молодих вчених.
Слава Україні!
Надія Островська, керівник гуртка