ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету

Україна тримає стрій!!!
A
A
A

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ КАФЕДРИ ГУМАНІТАРНОЇ ОСВІТИ І ТУРИЗМУ

 Історія кафедри нерозривно пов’язана з розвитком закладу вищої овіти. У 2000 році на базі Бережанського агротехнічного коледжу було створено інститут. Саме із цього часу і починає свою діяльність кафедра історії України і політології під керівництвом к.і.н., доц. Б.М. Паньківа. Згодом кафедру декілька раз перейменовували на «кафедру гуманітарних дисциплін», «кафедру суспільних дисциплін». З 2010 року кафедру очолює к.і.н., доц. Б.В. Луговий. У 2011 році склад кафедри значно збільшився внаслідок об’єднання кафедри суспільних дисциплін, української та іноземних мов, фізичного виховання і кафедра отримала назву гуманітарних дисциплін. Внаслідок ребрендингу в 2021 році кафедра отримала назву гуманітарної освіти і туризму.  У складі кафедри працюють 9 викладачів, серед них 7 кандидатів наук,  2 – старших викладачі.

  Одним із пріоритетних напрямів роботи кафедри є навчально-методична робота. Колектив кафедри в повному обсязі здійснює весь комплекс робіт пов'язаний з навчально-виховним процесом. Кафедра обслуговує всі спеціальності та напрями підготовки в інституті. Загалом це складає 30 навчальних дисциплін за наступними напрямами: україномовний, іноземномовний, туризмознавчий, історичний, культурологічний, філософський, соціолого-політологічний, психолого-педагогічний та фізичного виховання. З усіх дисциплін кафедра має робочі програми та комплекси навчально-методичного забезпечення. Ефективній навчально-методичній роботі сприяють також регулярні методичні семінари, відкриті заняття, практика взаємовідвідування викладачів. За останні роки колектив кафедри забезпечив викладання більшості предметів кафедри власними навчально-методичними посібниками. Викладачі кафедри щорічно проходять стажування та підвищення кваліфікації.

  Вагому частину в ефективній роботі кафедри відводиться науковій діяльності викладачів. Викладачі кафедри проводять наукові дослідження і публікують їх результати у фахових виданнях, беруть участь у конференціях різних рівнів, стимулюють здобувачів вищої освіти до наукових досліджень, сприяють підвищенню рівня їх професійної підготовки через залучення обдарованої молоді до діяльності наукових гуртків, ведуть співспрацю із територіальними громадами.

  Викладачі кафедри успішно працюють і у сфері виховання сучасної молоді, щорічно проводять виховні заходи на актуальні теми. У виховній діяльності кафедра успішно співпрацює з гуманітарним та виховним відділом інституту та аналогічними установами нашого регіону.

Професорсько-викладацький склад кафедри.

Штатні працівники:

к.і.н., доцент Луговий Богдан Васильович, к.геогр.н., доцент Герасимів Зоряна Миколаївна, к.пед.н., доцент Островська Надія Дмитрівна, к.пед.н., доцент Дзюбата Зоряна Ігорівна, к.геогр.н., старший викладач Підлужна Олена Богданівна, к.е.н., старший викладач Соловей Ірина Степанівна, доктор філософії, старший викладач Білан Наталія Миколаївна, старший викладач Шумінська Ольга Богданівна,  старший викладач Буняк Василь Васильович.

 

Контакти:

Адреса: вул. Академічна 20, м.Бережани, Тернопільска обл. 47501

Робочий кабінет: Корпус №1 (Головний корпус), 2-поверх, каб. 201

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Карта повітряних тривог України

БАТІ
 
 

Взаємодія із світлиною


 
 

Пропозиція до зміни підпису світлини
Вашy пропозицію відправлено на розгляд адміністратору сайту!

 

БАТІ