Відокремлений підрозділ
Національного університету біоресурсів і природокористування України
БЕРЕЖАНСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ
ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
АГРОІНЖЕНЕРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Україна тримає стрій!!!

Бінарне виїзне заняття для здобувачів освіти спеціальності 208 «Агроінженерія»

1На базі ТОВ «Захід-Агро МХП» 18 жовтня 2024 року проведене бінарне виїзне заняття для здобувачів освіти третього курсу агроінженерного факультету спеціальності 208 "Агроінженерія" з дисциплін «Сільськогосподарські машини» (викладачі Андрій ЛІННІК та Олег КИРИК) і «Система машина-поле» (викладач Володимир ДИНЯ) за темою "Машини та технології для збирання сої". Заняття відбулося за участі інженера виробничого підрозділу "Південний" Петра ЧАБАНА, який є досвідченим фахівцем у галузі агроінженерії та активно впроваджує сучасні технології у виробничий процес.

Засідання студентського гуртка «Агроінженерії та біотехнологій»

07 жовтня 2024 року відбулося організаційне засідання студентського наукового гуртка «Агроінженерії та біотехнологій», який функціонує на кафедрі машиновикористання та технологій в сільському господарстві.

Авторський колектив кафедри машиновикористання та технології в сільському господарстві отримав патент на корисну модель

  Відповідно до Закону України «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі» у Державному реєстрі патентів України на корисні моделі від 21.08.2024 року зареєстровано патент авторського колективу кафедри машиновикористання та технології в сільському господарстві: Патент на корисну модель № 156927  ПРИСТРІЙ ДЛЯ РОЗВАНТАЖЕННЯ СИПКИХ МАТЕРІАЛІВ ІЗ ВАНТАЖНИХ ЗАЛІЗНИЧНИХ ВАГОНІВ винахідників Ліннік А.Ю., Диня В.І., Білик С.Г., Фльонц О.В., Дубчак Н.А. та Кирик О.М. 

Семінар в компанії «Контінентал Фармерз Груп»

05 червня 2024 року студенти групи Аг-21Б спеціальності 201 «Агрономія», під керівництвом викладачів Богдана КУДЛИ та Світлани ДУДКИ, відвідали семінар на демо-полях компанії «Контінентал Фармерз Груп».  Фахівці та експерти галузі провели пізнавальну бесіду про вирощування гібридів ріпаку, догляд, а також можливі хвороби та боротьбу з ними.

Науково-дослідна робота майбутніх агрономів

1Науково-дослідна робота є одним із важливих етапів підготовки висококваліфікованих фахівців, яка дозволяє поєднувати наукові, практичні та творчі інтереси й реалізовувати зусилля для отримання нового чи вдосконалення існуючого, тому адміністрація інституту всіляко сприяє науковим прагненням здобувачів освіти. Зокрема, для студентів спеціальності 201 «Агрономія» на території інституту створено дослідну ділянку, де вони мають змогу відпрацьовувати технологію вирощування основних сільськогосподарських культур.

Зустріч із представниками компанії Агробудівельний альянс «АСТРА»

1З метою налагодження взаємодії освіти і ринку праці 23 травня 2024 року відбулася зустріч працівників та студентів агроінженерного факульттету із керівником  Західного кластеру компанії Агробудівельний альянс «АСТРА» Богданом ЗАБОЯКОМ.

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme