![IMG 2009](/images/NEWS/News_2023_II/HiT25092023/IMG-2009.jpg)
В рамках відзначення Всесвітнього дня туризму та з метою прищеплення любові до прекрасного викладачі кафедри Гуманітарної освіти і туризму організували для здобувачів першого курсу ВП НУБіП України «БАТІ» екскурсію на артпростір українського митця, члена Національної спілки художників України, заслуженого художника України Олега Шупляка «Український Космос: живопис, графіка, скульптура, відеоарт», що презентована в Бережанському замку.
Переглядаючи виставку, важко відірвати очі, вона неодноразово змушувала затримати погляд на двозорах, електризувала та заворожувала як юних студентів, так і викладачів кафедри. Керамічні фігурки, живописні й графічні твори із прихованим та явним, зрозумілим змістом дозволяли мандрувати, як в сиву давнину, Трипільську культуру, так і в безкраю далечінь, незвіданий Космос …
Твори Олега Шупляка відображають як історію, так і культуру українців-хліборобів. Нічне небо, Криниця, Чумацький шлях, Пастух, Косарі, Стожари, Віз, Плуг, Борона – усе це підкреслює створену багатьма століттями унікальну народну астрономію, український світогляд, мікро- та макрокосмос в поєднанні однієї експозиції.
Викладачі і здобувачі вищої освіти щиро вдячні Олегу Шупляку та працівникам Державного історико-архітектурного заповідника м. Бережани за нові знання, враження та незабутні емоції.
![IMG 1989](/images/NEWS/News_2023_II/HiT25092023/IMG-1989.jpg)
![IMG 1985](/images/NEWS/News_2023_II/HiT25092023/IMG-1985.jpg)
![2012](/images/NEWS/News_2023_II/HiT25092023/2012.jpg)