Міжнародна співпраця є важливою складовою розвитку науковців у сучасному суспільстві, де виклики мають глобальний характер. Вона дозволяє об’єднувати ресурси, знання та досвід дослідників різних країн задля вирішення актуальних питань, які неможливо подолати на локальному рівні.
Новини факультету
Здобуття другого рівня вищої освіти є вагомим кроком у професійному розвитку, який відкриває нові горизонти та надає безліч переваг. У цьому напрямку на базі міжкафедральної лабораторії нашого ЗВО вже сьомий рік реалізується підготовка магістрів за спеціальністю «Лісове господарство». Підготовка фахівців здійснюється за університетськими навчальними планами та у межах ліцензії Національного університету біоресурсів і природокористування України.
5.12.2024 року на кафедрі агрономії та екології відбулось спільне підсумкове засідання студентських наукових гуртків: «Агрохімічні дослідження в екології» науковий керівник Гловин Н.М., «Токсикологічні дослідження навколишнього середовища» науковий керівник Павлів О.В., «Актуальні проблеми безпеки людини в сучасних умовах» науковий керівник Адамів С.С., «Дослідження та розробки методів збереження рідкісних і зникаючих видів флори і фауни України» науковий керівник Магзер В.М. та підведення підсумків наукової діяльності здобувачів вищої освіти спеціальності 101 «Екологія». Заслухано доповіді учасників студентських наукових гуртків. Керівниками гуртків проведено аналіз участі гуртківців у конференціях та виданні результатів наукових досліджень у збірниках матеріалів конференцій.
В умовах стрімкого розвитку освітніх технологій заклади вищої освіти повинні проводити регулярне оновлення матеріально-технічної бази, яка має вплив на якість освітніх послуг. Кафедра агрономії та екології агроінженерного факультету оновила лабораторний фонд шляхом закупівлі хімічних реактивів, що є невід’ємною частиною навчальних лабораторій, адже з їх використанням з’являється можливість перетворювати теоретичні знання у практичний досвід для майбутніх фахівців екології, агрономії, агроінженерії, лісового та садово-паркового господарства. За кошти навчального закладу придбали скляний мірний посуд (бюретки, кристалізатори, циліндри, бюкси із шліфованими кришками, лійки різного діаметру, крапельниці для індикаторів), та обладнання (млинок для подрібнення досліджуваних зразків, електроди для вимірювального обладнання (рН-метр та нітратомір), металеві бюкси, пінцети, маркери для надпису на склі, спиртівки, індикатори, тощо).
- Студенти спеціальності 208 "Агроінженерія" успішно завершили інтенсивний онлайн-курс неформальної освіти
- Здобувачі вищої освіти спеціальності 208 «Агроінженерія» закріпили свої знання на базі Воскресинцівського елеватора філії ТОВ "Захід-Агро МХП"
- НПП кафедри лісового і садово-паркового господарства взяли участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Колесніковські читання» присвяченої пам’яті проф. О.І. Колеснікова
- Неформальна освіта здобувачів освіти спеціальності 201 «Агрономія»
- Міжнародне стажування доцентки кафедри лісового і садово-паркового господарства Світлани Підховної
- Зустріч голови ради роботодавців із здобувачами освітньої програми 208 «Агроінженерія»: нові можливості та перспективи