ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
АГРОІНЖЕНЕРНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Україна тримає стрій!!!

Агроінженерний факультет

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"

зі спеціальностей

205 - ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО
206 - САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО
208 - АГРОІНЖЕНЕРІЯ

Детальніше про вступ

Успішний захист магістерських кваліфікаційних робіт за спеціальністю «Лісове господарство» на базі міжкафедральної навчальної лабораторії інституту

zobrazenna viber 2024 12 05 11 46 08 487   Здобуття другого рівня вищої освіти є вагомим кроком у професійному розвитку, який відкриває нові горизонти та надає безліч переваг. У цьому напрямку на базі міжкафедральної лабораторії нашого ЗВО вже сьомий рік реалізується підготовка магістрів за спеціальністю «Лісове господарство». Підготовка фахівців здійснюється за університетськими навчальними планами та у межах ліцензії Національного університету біоресурсів і природокористування України. 

Засідання наукових гуртків кафедри агрономії та екології

zobrazenna viber 2024 12 06 11 45 36 110    5.12.2024 року на кафедрі агрономії та екології відбулось спільне підсумкове засідання студентських наукових гуртків: «Агрохімічні дослідження в екології» науковий керівник Гловин Н.М., «Токсикологічні дослідження навколишнього середовища» науковий керівник Павлів О.В., «Актуальні проблеми безпеки людини в сучасних умовах» науковий керівник Адамів С.С., «Дослідження та розробки методів збереження рідкісних і зникаючих видів флори і фауни України» науковий керівник Магзер В.М. та підведення підсумків наукової діяльності здобувачів вищої освіти спеціальності 101 «Екологія».  Заслухано доповіді учасників студентських наукових гуртків. Керівниками гуртків  проведено аналіз участі гуртківців у конференціях та виданні результатів наукових досліджень у збірниках матеріалів конференцій.

Обговорення освітньої програми «Агрономія»

1Індивідуальна освітня траєкторія здобувачів вищої освіти є важливим інструментом для розвитку особистості студента та забезпечення його професійного зростання. Участь здобувачів в обговоренні освітніх програм і формуванні змісту вибіркових компонентів є ключовим елементом цього процесу.
З метою модернізації змісту освітньої програми, відповідності її вимогам ринку праці та врахування побажань студентів щодо вибору дисциплін загального та професійного спрямування на кафедрі агрономії та екології  3 грудня 2024 року  відбулось обговорення ОПП «Агрономія» на  2025 рік  вступу за участі гаранта, членів проєктної групи та здобувачів вищої освіти спеціальності 201 «Агрономія».

Оновлення матеріально-технічної бази кафедри агрономії та екології

1733394619365   В умовах стрімкого розвитку освітніх технологій заклади вищої освіти повинні проводити регулярне оновлення матеріально-технічної бази, яка має вплив на якість освітніх послуг. Кафедра агрономії та екології агроінженерного факультету оновила лабораторний фонд шляхом закупівлі хімічних реактивів, що є невід’ємною частиною навчальних лабораторій, адже з їх використанням з’являється можливість перетворювати теоретичні знання у практичний досвід для майбутніх фахівців екології, агрономії, агроінженерії, лісового та садово-паркового господарства. За кошти навчального закладу придбали скляний мірний посуд (бюретки, кристалізатори, циліндри, бюкси із шліфованими кришками, лійки різного діаметру, крапельниці для індикаторів), та обладнання (млинок для подрібнення досліджуваних зразків, електроди для вимірювального обладнання (рН-метр та нітратомір), металеві бюкси, пінцети, маркери для надпису на склі, спиртівки, індикатори, тощо).

Студенти спеціальності 208 "Агроінженерія" успішно завершили інтенсивний онлайн-курс неформальної освіти

000Протягом листопада 2024 року здобувачі вищої освіти агроінженерного факультету спеціальності 208 "Агроінженерія" випускних курсів ще раз підтвердили свою готовність до викликів сучасного агропромислового сектору, пройшовши успішно інтенсивний онлайн-курс “Агроінженерія” на найбільшій українській платформі професійного розвитку Prometheus. Навчання, організоване в дистанційному форматі, де здобувачі освіти отримали цінні теоретичні знання, які зможуть застосувати у своїй майбутній професійній діяльності.

Здобувачі вищої освіти спеціальності 208 «Агроінженерія» закріпили свої знання на базі Воскресинцівського елеватора філії ТОВ "Захід-Агро МХП"

1У рамках вивчення навчальних дисциплін «Машини та обладнання для переробки та зберігання сільськогосподарської продукції» і «Сільськогосподарські машини» здобувачі вищої освіти спеціальності 208 "Агроінженерія" агроінженерного факультету взяли участь у виїзному занятті на тему «Машини, обладнання та технології для підготовки та зберігання зерна», яке проводилось 26 листопада 2024 року на базі Воскресинцівського елеватора філії ТОВ "Захід-Агро МХП".

НПП кафедри лісового і садово-паркового господарства взяли участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Колесніковські читання» присвяченої пам’яті проф. О.І. Колеснікова

1  Участь науково-педагогічних працівників у наукових конференціях є надзвичайно важливою для їхнього професійного розвитку та вдосконалення освітньо-наукового процесу. Це дає можливість презентувати власні дослідження, отримувати відгуки від колег і вдосконалювати свої наукові розробки. Конференції слугують платформою для обміну ідеями, досвідом і новітніми досягненнями, що сприяє підвищенню якості освіти та науки. Крім того, участь у таких заходах допомагає встановлювати нові професійні контакти, які можуть перерости у співпрацю чи спільні проєкти.

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme