Науково-педагогічні працівники кафедри машиновикористання та технології в сільському господарстві 14 жовтня 2025 року взяли участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції «Органічне агровиробництво: освіта і наука».Агроінженерний факультет
Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями: "БАКАЛАВР" та "МАГІСТР"
зі спеціальностей
Науково-педагогічні працівники кафедри машиновикористання та технології в сільському господарстві 14 жовтня 2025 року взяли участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції «Органічне агровиробництво: освіта і наука».
На кафедрі екології відбулося засідання студентського наукового гуртка з біології «Дослідження та розробки методів збереження рідкісних та зникаючих видів флори і фауни України».
У Відокремленому підрозділі НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» відбулося засідання Ради роботодавців агроінженерного факультету, яке стало важливою подією у зміцненні взаємодії між освітнім процесом і виробничою практикою. Метою зустрічі було обговорення шляхів розширення співпраці між інститутом та аграрними підприємствами регіону, удосконалення практичної підготовки студентів, а також оновлення складу Ради роботодавців і затвердження плану її роботи на новий навчальний рік.
У Відокремленому підрозділі НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» відбулася знакова подія — відкриття трьох сучасних навчально-наукових лабораторій на агроінженерному факультеті. Свої двері для студентів та викладачів відкрили лабораторії:
Навчання на полі — це не просто практика, а реальна можливість побачити, як працює сучасне аграрне виробництво зсередини.
Зі студентами спеціальності Е2 «Екологія» у жовтні під керівництвом викладачів кафедри екології: доцента, к. вет. наук Олега ПАВЛІВА, та асистентки кафедри Віри МАГЗЕР, проведено виїзне навчальне заняття з дисципліни «Основи фахової підготовки».
У вересні згідно навчального плану підготовки спеціалістів Е2 «Екологія» та Н1 «Агрономія» провели виїзне навчальне заняття з дисциплін «Загальна екологія», «Екологічна токсикологія», «Селекція та насінництво польових культур» під керівництвом викладачів кафедр екології та агрономії, лісового і садово-паркового господарства, - доцента, к. вет. наук Олега ПАВЛІВА, к. с.г наук, доцента Валерія ГАВРИЛЮКА та асистентки кафедри Віри МАГЗЕР.