З метою профорієнтаційної роботи викладачі кафедри за сприянням адміністрації Козлівської громади відвідали ліцей, а також відділ освіти. У ході профорієнтаційного заходу серед учнів Козлівського ліцею Тернопільського району викладачами кафедри екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування 15 травня 2023 року представлено інформацію про умови вступу на 2023 н.р. до ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут». Спілкування було задіяно з учнями одинадцятих та десятих класів. Співбесіда з ліцеїстами починалась з загального представлення нашого інституту, навчально-наукових гуртків, професійних курсів, та кожної спеціальності окремо:
11 травня 2023 року відбулися збори кураторів академічних груп агроінженерного факультету. Зустріч пройшла в спокійній атмосфері, де було обговорено багато важливих питань.
Згідно плану проведення тижня кафедри машиновикористання та технологій в сільському господарстві 5 травня 2023 року була проведена інформаційна година на тему «Погляд крізь роки», присвячена 125-річчю заснування НУБіП України.
5 травня 2023 року для студентів магістрів спеціальності 208 «Агроіженерія» в рамках вивчення дисциплін «Система точного землеробства» та «Проектування технологічних процесів» заступником регіонального директора виробничого підрозділу ТОВ Захід МХП Петром БАЖИКОМ проведена лекція на тему: «Основи раціонального використання системи точного землеробства».
4 травня 2023р відбулося відкрите виїзне бінарне заняття з дисципліни «Сільськогосподарські машини» для студентів групи М-21Б на тему «Машини для посіву сільськогосподарських культур», а також запрошених студентів спеціальностей "Агроінженерія" та "Агрономія" в польових умовах на базі ТОВ "Захід-Агро МХП". Заняття несло комбінований характер та проведено доцентом Андрієм ЛІННІКОМ, старшим викладачем Олегом КИРИКОМ та головним агрономом Південного модуля Михайлом СЛАВИЧЕМ.
2 травня 2023 року на агроінженерному факультеті ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття лабораторії «Логістики в АПК».
3 травня 2023 року на кафедрі машиновикористання та технологій в сільському господарстві відбулася презентація роботи студентського наукового гуртка «Агроінженерії та біотехнологій» для студентів та НПП агроінженерного факультету. Керівник гуртка Андрій ЛІННІК розповів присутнім про особливості організації роботи гуртка та напрями досліджень, які проводяться за тематичними групами, а також зосереджено особливу увагу на одержаних результатах роботи та здобутках гуртківців за кожною тематикою.