5.12.2024 року на кафедрі агрономії та екології відбулось спільне підсумкове засідання студентських наукових гуртків: «Агрохімічні дослідження в екології» науковий керівник Гловин Н.М., «Токсикологічні дослідження навколишнього середовища» науковий керівник Павлів О.В., «Актуальні проблеми безпеки людини в сучасних умовах» науковий керівник Адамів С.С., «Дослідження та розробки методів збереження рідкісних і зникаючих видів флори і фауни України» науковий керівник Магзер В.М. та підведення підсумків наукової діяльності здобувачів вищої освіти спеціальності 101 «Екологія». Заслухано доповіді учасників студентських наукових гуртків. Керівниками гуртків проведено аналіз участі гуртківців у конференціях та виданні результатів наукових досліджень у збірниках матеріалів конференцій.