ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТУРИЗМУ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету
Україна тримає стрій!!!

Факультет економіки і туризму 

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями "МАГІСТР" та "БАКАЛАВР"

зі спеціальностей:

051 - ЕКОНОМІКА
071 - ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ
073 - МЕНЕДЖМЕНТ
242 - ТУРИЗМ

Детальніше про вступ

Актуальні професії – думка студентів

У статті ми будемо вести мову про вибір майбутньої професії. Перед молоддю постає нелегке завдання – обрати саме ту професію, яка буде цінуватися в майбутньому. На нашу думку, це, насамперед спеціальності економічного, управлінського та бізнес-спрямування, які постійно розвиваються разом з новітніми технологіями.

Тому, обираючи, у свій час, заклад вищої освіти, ми зупинили свій вибір на ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут».

Звичайно, після здобуття вищої освіти буде потрібен час для того, щоб стати конкурентоспроможними на ринку праці та здобути досвід для розвитку успішної кар’єри висококласного спеціаліста. Якщо справді любити те, чим займаєшся, то робота приноситиме не лише фінансовий результат, але й задоволення від самореалізації. Розглянемо професії, які користуються попитом на ринку праці, враховуючи думку студентів.

   Луговий Святослав – здобувач вищої освіти другого курсу спеціальності «Економіка» ОС «Бакалавр»: «Нині людство не може обійтися без економічних знань. На мою думку економічне мислення та відповідна освіта потрібна будь-якій людині, адже наявність економічних знань робить її більш захищеною та обізнаною у сучасному динамічному світі. Від початку побудови ринкової економіки в нашій країні професія економіста набула великої популярності. Хоча не кожна людина, що прагне її здобути, правильно уявляє зміст та обов’язки фахівця цієї галузі. У практичному сенсі економіст займається аналізом господарської діяльності на підприємстві, його робота спрямована на підвищення ефективності функціонування підприємства або компанії. Такий фахівець виявляє додаткові матеріальні або фінансові резерви, максимізує прибутковість від виробництва шляхом попередження непродуктивних витрат, більш раціонального використання всіх видів ресурсів, покращення якості продукції та освоєння нових технологій. Сучасне управління виробництвом або фінансами неможливе без аналізу причин стабілізації, збільшення або зниження прибутковості. Такий аналіз супроводжується пропозицією вирішення виниклих проблем найбільш раціональним шляхом. Саме діяльність економістів з вищим рівнем професіоналізму сприяє процвітанню компаній і закладає вектор їх надійного розвитку в найближчому майбутньому. Спектр економічних спеціальностей дуже широкий, тому в економіці можуть знайти себе зовсім різні люди. Отже, наше майбутнє – за економічними спеціальностями».

  Кривокульський Андрій – здобувач вищої освіти другого курсу спеціальності «Менеджмент» ОС «Бакалавр»: «Я навчаюсь на другому курсі, обрав для себе шлях менеджера, насамперед, тому, що цей вид діяльності ніколи не застаріє. На мою думку, професія менеджера-управлінця не перестає бути актуальною, оскільки торговельно-ринкові відносини будуть існувати завжди, а для організації ефективного бізнесу та отримання максимального прибутку потрібні гарні фахівці.

Справжній менеджер – це мозок компанії, який здатен генерувати ідеї, це сила, яка рухає, яка підштовхує компанію зсередини до реалізації та впровадження цих ідей. Менеджери – це ті фахівці, від яких залежить успіх комерційної діяльності тієї чи іншої організації. Спеціальність «Менеджмент» традиційно займає лідируючі позиції у світових рейтингах найпрестижніших професій. Одна з головних переваг цієї професії полягає у її актуальності та затребуваності, як на українському, так і на світовому ринках. Фахівці даної спеціальності можуть працювати керівниками всіх рівнів управління, у виробничих, економічних, логістичних, кадрових, маркетингових та інших функціональних підрозділах підприємств. Перед успішними бізнесменами та менеджерами (управлінцями) відкриваються широкі можливості та великі перспективи у кар’єрному зростанні, а також, відповідно до світових рейтингів, їм простіше знайти стабільну та високооплачувану роботу».

  Яців Ніна – здобувачка вищої освіти четвертого курсу спеціальності «Облік і оподаткування» ОС «Бакалавр»: «На мою думку, «Облік і оподаткування» – унікальна спеціальність, яка пов'язана зі створенням та управлінням інформацією про усі, без винятку процеси в діяльності сучасного підприємства та держави в цілому. Спеціальність «Облік і оподаткування» є універсальною й професійно спрямованою до сучасних вимог на ринку праці у підготовці фахівців у сфері знань і навичок обліково-аналітичної, контрольно-ревізійної, податкової та аудиторської діяльності, забезпечення фінансово-інвестиційної стабільності підприємств та інших суб’єктів господарювання, у тому числі у бюджетній та банківських сферах. А також є комплексною спеціальністю, яка дає можливість фахівцеві працювати у двох напрямах: бухгалтерському обліку та оподаткуванні. Крім того, фахівці даної спеціальності є багатофункціональними працівниками. Сучасний бухгалтер займається не тільки веденням обліку, але й здійснює іншу діяльність, що включає планування і прийняття рішень, у тому числі щодо оптимізації оподаткування, контроль за дотриманням платіжної та податкової дисципліни на підприємстві, оцінку та аналіз господарсько-фінансової діяльності. Я завершую навчання на даній спеціальності. За період навчання отримала фундаментальну теоретичну і практичну підготовку щодо ведення бухгалтерського, управлінського, податкового та статистичного обліку, фінансового контролю і аудиту, оптимізації оподаткування, оцінки суттєвості подій, аналізу операцій та фінансового стану підприємств України різних форм власності. Сподіваюсь на успішне працевлаштування бухгалтером або податковим консультантом на підприємствах різних форм власності, та різних напрямів діяльності у фінансовій, банківській та бюджетних сферах».

Студрада факультету економіки і природокористування

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme