Метою міжнародної діяльності факультету економіки і туризму є організація роботи щодо участі в міжнародних програмах у галузі науки та освіти, розробка договорів з співробітництва з закладами вищої освіти, організаціями й фірмами закордонних країн, розробка освітніх програм, участь у міжнародних науково-практичних та науково-педагогічних семінарах, проведенні спільних навчальних занять, впровадження програм закордонного стажування НПП та практик студентів у країнах з розвиненим сільським господарством.
Міжнародна співпраця факультету економіки і туризму здійснюється за напрямками:
- Розвиток зв’язків і співробітництва із закордонними навчальними закладами з метою інтегрування у міжнародне освітнє середовище.
- Встановлення та розвиток контактів з міжнародними фондами, проектами з метою участі у виконанні міжнародних проектів, програм, проведенні наукових досліджень.
- Участь студентів та викладачів інституту у програмах академічної мобільності, закордонного стажування та практики.
- Дотримання вимог та нормативів, які ставляться до міжнародного науково-технічного та навчально-методичного співробітництва інституту. .
- Участь у міжнародних науково-практичних конференціях, науково-практичних та науково-педагогічних семінарах, проведенні спільних лекцій.
Факультет економіки і туризму проводить міжнародну діяльність в напрямку співпраці з закордонними університетами, фірмами, організаціями, в рамках двосторонніх договорів з інститутом, а саме:
- Економіко-гуманітарний університет у Варшаві
- Uniwersytet Trzeciego Wieku w Gromadce (Польща)
- Університетом Економіки у Бидгощі (Польща)
https://www.bati.nubip.edu.ua/images/DEP_Econ/Contract051/УНІВЕРСИТЕТ%20ЕКОНОМІКИ%20В%20БИДГОЩІ%20(ПОЛЬЩА).pdf
В рамках угоди про співпрацю між закордонними університетами на факультеті економіки і туризму проводяться наступні заходи:
МІЖНАРОДНІ СЕМІНАРИ:
- Міжнародний науково-педагогічний семінар на тему: «Висококваліфікований випускник – основа перспективного розвитку агропромислового виробництва»
- Міжнародний науково-практичний семінар на тему: «Екологічний менеджмент»
- Міжнародний міжвузівський науково-практичний семінар на тему: «Розвиток соціально-економічних систем конкурентоспроможного спрямування»
- Міжнародний науково-практичний семінар на тему: «Ефективне управління розвитком об’єднаних територіальних громад»
- Науково-практичний семінар на тему: «Міжнародна співпраця як інструмент підвищення якості освіти».
МІЖНАРОДНІ ПРОЄКТИ:
- У період з 12 по 15 червня 2018 р.- 4-денний тренінг з підвищення кваліфікації, представлений експертами з Малопольської школи державного управління Краківського економічного університету в рамках проєкту USAID «Децентралізація забезпечує кращі результати та ефективність» (DOBRE) в м. Київ. Сертифікат NR 1961/MSAP/2018, Krakow, August 30, 2018.
- Участь у мобільності в рамках проєкту CEASC – CENTRAL EUROPEAN ACADEMY STUDIES AND CERTIFICATIONS в 2019/2020 рр. в Католицькому університеті у м. Ружомберку (Словаччина). Сертифікат № CZ 208/2020KS від 16.05. 2020 р.
- В період з 3-17 березня 2019 р. ст. викладач кафедри економіки підприємства к.е.н. Марія ЛУК’ЯНОВА пройшла 2-тижневе навчання в німецько-українській Літній школі з аграрної економіки 2019 «Foundation of Agricultural Economics: Selected Tоpics», організованої Мартін-Лютер-Університетом, Галле-Віттенберг (MLU) у співпраці з Лейбніц-Інститутом аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (IAMO) в рамках пілотного проекту із сталої інтернаціоналізації науково-дослідних структур України в умовах глобалізації агропродовольчого сектору України (UaFoodTrade) за підтримки Німецької Академічної Служби Обмінів (DAAD) та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. https://www.bati.nubip.edu.ua/index.php/ua/inter-fep/stazhuvannia-npp/yevropeyski-obriyi-ahrarnoyi-osvity.html
- У 2017 році Зоряна ДЗЮБАТА прийняла участь у програмі Erasmus + Uniwersytet Rzeszowski межах напряму КА1: мобільність викладачів ВНЗ з метою викладання в університеті країни-члена програм.https://www.bati.nubip.edu.ua/index.php/ua/inter-fep/stazhuvannia-npp/erasmus-nash-unikalnyy-shans-na-internatsionalizatsiyu.html
МІЖНАРОДНІ НАУКОВІ СТАЖУВАННЯ:
- З січня по травень 2020 р. доктор економічних наук, професор кафедри економіки підприємства Світлана СУДОМИР проходила післядипломне міжнародне стажування на тему: «Міжнародні проєкти: написання, аплікування, управління та звітність» в університеті Суспільних Наук (UNS), м. Лодзь (Польща). Сертифікат № 2020/05/580 від 16. 05. 2020 р.
- В період з 01.10.2020 р.-15.03.2021 р. д.е.н., проф. Мирон ЖИБАК та доцент кафедри економіки підприємства, к.е.н., доц. Любов ЯРЕМА, а в період з 01.10.2020 р.-24.02.2021 р. доктор економічних наук, професор кафедри економіки підприємства Світлана СУДОМИР брали участь у міжнародному стажуванні в Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Gromadce (Польща), метою якого було – підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної та викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну, розширення наукових контактів, проведення онлайн-класів та симпозіумів. https://www.bati.nubip.edu.ua/index.php/ua/inter-fep/stazhuvannia-npp/mizhnarodne-naukove-stazhuvannya-yak-odna-iz-form-pidvyshchennya-profesiynoyi-maysternosti-vykladacha-zakladu-vyshchoyi-osvity.html https://www.bati.nubip.edu.ua/index.php/ua/inter-fep/stazhuvannia-npp/mizhnarodne-naukove-stazhuvannya-npp-fakultetu-ekonomiky-i-pryrodokorystuvannya.html
- В період з 15.02.2021 р.-21.05.2021 р. доценка кафедри економіки підприємства ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут», к.е.н., доц. Оксана ЗАМОРА взяла участь у міжнародному стажуванні в Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Gromadce (Польща). https://www.bati.nubip.edu.ua/index.php/ua/?start=21
МІЖНАРОДНІ ЛЕКЦІЇ:
- Міжнародна лекція з дисципліни «Корпоративна соціальна відповідальність» для здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» факультету економіки і природокористування.
https://www.bati.nubip.edu.ua/index.php/ua/inter-fep/mizhnarodna-spivpratsia /mizhnarodna-lektsiya-z-dystsypliny-korporatyvna-sotsialna-vidpovidalnist.html
- Міжнародна онлайн-лекція на тему: «Сталий розвиток соціально-економічних систем» для здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» факультету економіки і природокористування.
https://www.bati.nubip.edu.ua/index.php/ua/inter-fep/mizhnarodna-spivpratsia /mizhnarodna-onlain-lektsiia-na-fakulteti-ekonomiky-i-pryrodokorystuvannia.html
- Міжнародна онлайн-лекція тему: «Технологія розв’язання завдань економічного управління підприємством» для здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» факультету економіки і природокористування.
- Міжнародна онлайн-лекція тему: «Біржова торгівля сільськогосподарською продукцією і продовольством» для здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» факультету економіки і природокористування.
https://www.bati.nubip.edu.ua/index.php/ua/inter-fep/mizhnarodna-spivpratsia/mizhnarodna-binarna-onlayn-lektsiya-z-navchalnoyi-dystsypliny-birzhovyy-rynok-dlya-zdobuvachiv-vyshchoyi-osvity-os-mahistr-spetsialnosti-051-ekonomika.html
- Міжнародна міжвузівська лекція на тему: «Конкурентоспроможність територій» для здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» факультету економіки і природокористування.
https://www.bati.nubip.edu.ua/index.php/ua/inter-fep/mizhnarodna-spivpratsia/2961.html
ПРОХОДЖЕННЯ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ МАГІСТРАНТАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 051 «ЕКОНОМІКА»
Магістранти Адріана ПАТІОТА і Оксана ГАДУП’ЯК проходили виробничу практику на фермерському господарстві Spargel Ragosen у Німеччині, Богдан РОМАНЕНКО – в Норвегії. Під час проходження практики здобувачі вищої освіти набули досвід з організації та управління сільськогосподарським виробництвом, вивчали новітні технології з виробництва продукції рослинництва і тваринництва та методи успішного ведення бізнесу.https://www.bati.nubip.edu.ua/index.php/ua/inter-fep/stazhuvannia-studentiv/zarubizhnyy-dosvid-prokhodzhennya-vyrobnychoyi-praktyky-mahistrantamy-spetsialnosti-051-ekonomika.html
ЗАКОРДОННІ ПОЧЕСНІ ГРАМОТИ ТА ПОДЯКИ
Нагородження почесними грамотами та подякою Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Gromadce (Польща) доктора економічних наук професора Світлани СУДОМИР за великі досягнення у реалізації програми стажування та науці, впровадження інноваційних ідей та проєктів.