ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТУРИЗМУ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету
Україна тримає стрій!!!

Факультет економіки і туризму 

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями "МАГІСТР" та "БАКАЛАВР"

зі спеціальностей:

051 - ЕКОНОМІКА
071 - ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ
073 - МЕНЕДЖМЕНТ
242 - ТУРИЗМ

Детальніше про вступ

ВИХОВНА ГОДИНА НА ТЕМУ: «ІНФОРМАТИЗАЦІЯ СУСПІЛЬСТВА – РОЗВИТОК ЧИ ЗАНЕПАД?»

26 травня 2022 р. доцентка кафедри обліку і аудиту Світлана ГЕРЧАНІВСЬКА та старша викладачка кафедри обліку і аудиту Ірина СТЕМКОВСЬКА провели виховну годину на тему: «Інформатизація суспільства – розвиток чи занепад?» для здобувачів вищої освіти спеціальностей 073 «Менеджмент» 1-го року навчання та 071 «Облік і оподаткування» 3-го року навчання.

Метою такого заходу є формування особистості майбутнього фахівця з притаманними йому такими якостями, як: високий професіоналізм, діловитість, мобільність, самостійність у прийнятті рішень, комунікативність тощо.

Було закцентовано увагу на те, що з кожним роком відбувається все більший розвиток інформаційних технологій, комп’ютерної техніки та програмного забезпечення. Вони стали необхідністю не лише в професійній діяльності людини, але й в її повсякденному житті. Інформація та знання є стратегічними ресурсами держави, масштаби використання яких порівнюють з використанням традиційних ресурсів, а доступ до них – одним з основних факторів соціально-економічного розвитку.

Зазначено, що інформаційна революція швидко змінює світ, надаючи людству принципово нові рішення і можливості у багатьох сферах. Але разом з очевидними благами, які вона вже дала людям, і ще більшими в недалекому майбутньому, ця революція несе з собою і принципово нові проблеми і протиріччя. Серед них – цифрова нерівність країн і регіонів, проблема правового регулювання мережі Інтернет, електронної комерції та оподаткування у цій галузі, питання інтелектуальної власності, проблема забезпечення безпеки та конфіденційності інформації, дотримання свободи слова, питання цензури в глобальних комп’ютерних мережах та інші.

Бесіда була жвавою, здобувачі вищої освіти активно включалися в розмову, сперечалися, розмірковували про почуте, а найголовніше – зробили висновок, що стрімкий розвиток інформаційно-комунікаційних технологій не тільки приносить значну користь суспільству, розширює і відкриває нові можливості його розвитку, а й ставить проблеми, які можуть звести нанівець значну частину цих переваг. Ціннісні орієнтири людини, її освіченість, культура та етичні принципи визначають не тільки всю суть інформаційного суспільства, але також і саму можливість подальшого існування цивілізації.

Світлана Герчанівська,

доцентка кафедри обліку і аудиту

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme