ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТУРИЗМУ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  ekonom.prurod@gmail.com    Декану факультету
Україна тримає стрій!!!

Факультет економіки і туризму 

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями "МАГІСТР" та "БАКАЛАВР"

зі спеціальностей:

051 - ЕКОНОМІКА
071 - ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ
073 - МЕНЕДЖМЕНТ
242 - ТУРИЗМ

Детальніше про вступ

Історичними шляхами Бережанщини

Напевно немає нічого кращого, ніж подорож історично-культурними місцями рідного міста у весняну пору.

13 квітня 2016 року було організовано екскурсію на тему «Історичними шляхами Бережанщини» для студентів груп Е-11Б і М-11Б викладачами кафедри гуманітарних дисциплін к.пед.н., доцентом Островською Н.Д. та к.і.н., доцентом Луговим Б.В.

 

Бережани відомі своїми численними архітектурними пам’ятками, збереженими у первісному вигляді. Серед найвизначніших Троїцький собор, Вірменська церква, Замок Синявських та інші культурно-історичні пам’ятки, які збереглися до наших часів.

Під час екскурсії студенти мали можливість пізнавати історичне минуле будівлі головного корпусу інституту - крайового суду1912 року.

У своїй розповіді науковий співробітник Бережанського ДІАЗу Лугова О.С. зазначила, що у 1746 року з дозволу нового власника міста Августа Олександра Чарторийського розпочинається будівництво нового мурованого Вірменського храму. Еклектична будівля церкви має бароково-рококову стилістику. Сьогодні відносно нормально збережений храм стоїть пусткою і за призначенням не використовується.

Троїцький собор був зведений на місці дерев’яної церкви у 1768 року у неоготичному стилі і знаходиться в центрі міста.

Бережанський замок - вважають найвизначнішою захисною спорудою епохи Ренесансу збудований родиною Сенявських у XVI-XVIII ст.На відміну від інших твердинь,він постав не на високій горі, а в глибокій заболоченій річковій долині на острові, утвореному двома рукавами річки Золота Липа. Цей замок створено не як військово-оборонну, а як оборонно-житлову споруду. На сьогоднішній день Замок Синявських потребує реконструкції.

Студенти брали активну участь в обговоренні, ставили запитання, що стосувалися історії пам’яток.

Бережани як історичне місто зберегло свій шарм минулих епох, не дивлячись на не завжди позитивні умови та впливи. Тут відчувається естетика минулого, яка викликає роздуми про красу і цінність. Яскрава історія міста, величний архітектурно-мистецький комплекс – все це породжує зацікавленість Бережанами та змушує вивчати його історію знову і знову.

Надія Островська, доцент кафедри гуманітарних дисциплін

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme