Професійний розвиток науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти передбачає безперервний процес набуття нових та вдосконалення раніше набутих фахових й загальних компетентностей, необхідних для професійної діяльності, а також передбачає постійну самоосвіту та інші види і форми професійного зростання й може здійснюватися шляхом формальної та неформальної освіти, стажування, підвищення кваліфікації тощо.
З цією метою науково-педагогічні працівники факультету економіки і туризму Любов ЯРЕМА, Ірина ГУРСЬКА, Галина ХРИСТЕНКО, Світлана ГЕРЧАНІВСЬКА, Ірина СТЕМКОВСЬКА успішно пройшли міжнародне підвищення кваліфікації (вебінар) наукових, науково-педагогічних працівників ЗВО на тему: «Міжнародний досвід використання штучного інтелекту в освітньому процесі (Частина ІІ)» у період з 22 по 31 жовтня 2024 року у Інституті науково-дослідному Люблінського науково-технологічного парку та ГО «МІЖНАРОДНА ФУНДАЦІЯ НАУКОВЦІВ ТА ОСВІТЯН», м. Люблін, Польща.
Актуальність міжнародного підвищення кваліфікації зумовлена зростаючою роллю штучного інтелекту в освіті, що потребує обміну досвідом та впровадження найкращих світових практик. Адже, вивчення інноваційних підходів різних країн дозволяє покращити якість освіти та підготувати здобувачів вищої освіти до викликів сучасного світу.
Метою міжнародного підвищення кваліфікації (вебінару) є звернути увагу освітян на питання можливостей впровадження та розвитку в освітньому процесі штучного інтелекту при підготовці здобувачів освіти на основі міжнародного досвіду.
Програма міжнародного підвищення кваліфікації (вебінару) передбачала вивчення таких тем:
Підвищення кваліфікації проходило у форматі онлайн-зустрічей через платформу Zoom.
За результатами проходження програми міжнародного підвищення кваліфікації (вебінару) обсягом 45 годин (1,5 кредити ЄКТС) науково-педагогічні працівники факультету економіки і туризму отримали міжнародні сертифікати.