14 березня 2023 року під головуванням декана факультету економіки і природокористування Любов ЯРЕМИ відбулося засідання вченої ради факультету. На порядку денному було розглянуто ряд актуальних питань, а саме:
- про організацію освітнього процесу, наукової роботи, відвідування занять та виконання умов договору здобувачами в 2 семестрі 2022/2023 н.р.;
- про підготовку до акредитаційної експертизи ОПП «Економіка підприємства» другого (магістерського) рівня вищої освіти;
- про організацію проведення профорієнтаційної роботи.
Любов ЯРЕМА насамперед подякувала за активну підготовку і участь всім НПП, які були задіяні в акредитації ОПП «Менеджмент» і «Туризм». Очільниця факультету підвела підсумки відвідування занять здобувачами в очному режимі, наголосивши на викликах, які стоять перед факультетом та окремими кафедрами зокрема. Нажаль доводиться відмітити не високий відсоток присутності здобувачів на заняттях, велику заборгованість по оплаті за навчання, що говорить про недостатню комунікаційну активність кураторів груп із студентами. Доповідачка відмітила, що забезпеченню належного рівня якості підготовки фахівців сприяє інтеграція в освітній процес науково-дослідної роботи учасників освітнього процесу, необхідність активізації роботи наукових гуртків, а також звернула увагу на необхідність продовжувати практику проведення занять із залученням виробничників, роботодавців. Надалі окрему увагу приділила непростій вступній кампанії 2023 року, відмітивши, що першорядним також є питання профорієнтаційної роботи, оберти якої не можна збавляти навіть в умовах війни, адже закордонні університети створюють привабливі умови вступу для наших випускників, а також наголосила, що в умовах воєнного стану активне поширення інформації про спеціальності факультету в соціальних мережах, індивідуальні онлайн-бесіди, залучення студентів – найважливіші і чи не єдині способи проведення профорієнтації.
Не менш важливим було питання гаранта ОПП – Галини ХРИСТЕНКО щодо підготовки до проведення акредитаційної експертизи ОПП «Економіка підприємства» другого (магістерського) рівня вищої освіти, яка звернула увагу на необхідність перегляду кадрового забезпечення на відповідність ліцензійним вимогам, проведення наукових досліджень, покращення публікаційної активності, участі як НПП, так і здобувачів ОС «Магістр» у проведенні наукових і студентських конференцій. А також відмітила необхідність завідувачам кафедр здійснити моніторинг наповнення платформи Moodle та оцінку якості ЕНК, контроль за виконанням графіку відкритих занять на ІІ семестр 2022-2023 н.р.
Підсумовуючи, декан факультету Любов ЯРЕМА підкреслила, що країна живе більше року в умовах воєнного стану. У колективі має бути жорстка дисципліна, кожен співробітник має чітко виконувати свої обов’язки, завідувачам кафедр здійснювати щоденний контроль за проведенням занять, підтримувати постійний зв’язок зі студентами і викладачами. Лише в злагодженій роботі колективу запорука успішності. Віримо в перемогу! Слава Україні!
Деканат факультету економіки і природокористування