ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут"
ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТУРИЗМУ
  (03548) 2-31-73   E-mail:  [email protected]    Декану факультету
Україна тримає стрій!!!

Факультет економіки і туризму 

Проводить фахову підготовку за освітніми ступенями "МАГІСТР" та "БАКАЛАВР"

зі спеціальностей:

051 - ЕКОНОМІКА
071 - ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ
073 - МЕНЕДЖМЕНТ
242 - ТУРИЗМ

Детальніше про вступ

КРУГЛИЙ СТІЛ «ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ І ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ»

20 березня 2019 року відбулося бінарне засідання круглого столу на тему: «Зарубіжний досвід навчально-виробничої практики і працевлаштування». Питання круглого столу присвячені інтеграції системи вищої освіти України в європейський освiтнiй та науковий простір. У засіданні взяли участь наукові гуртки «Україна і світ» і «Сучасний економіст», керівники гуртків, доценти кафедри економіки підприємства Замора О.І.Герасимів З.М.,  та к.е.н. Лук’янова М.М.

 Відкрила захід Марія Лук’янова, відмітивши, що сьогодні надзвичайно гостро стає питання академічної мобільності студентів та науково-педагогічних працівників, яка надає їм можливість отримати сучасні знання у вищих навчальних закладах, установах та організаціях іноземних країн, а також пройти практику чи стажування за кордоном на сучасних сільськогосподарських підприємствах. Лук'янова М. проходила навчання в німецько-українській Літній школі з аграрної економіки 2019 «Foundation of Agricultural Economics: Selected Tоpics», організованої Мартін-Лютер-Університетом, Галле-Віттенберг (MLU) у співпраці з Лейбніц-Інститутом аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (IAMO) в рамках пілотного проекту із сталої інтернаціоналізації науково-дослідних структур України в умовах глобалізації агропродовольчого сектору України (UaFoodTrade) за підтримки Німецької Академічної Служби Обмінів (DAAD) та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (AA) (3-17 березня 2019 р., Галле (Заале), Німеччина).

В ході роботи круглого столу було розглянуто досвід закордонної практики та стажування студентів, що є компонентою освітньо-професійної програми підготовки фахівців для здобуття відповідної кваліфікації. В змістовних доповідях та презентаціях студентів висвітлено: набуття професійного зарубіжного досвіду; підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки; проведення досліджень з використанням сучасного обладнання і технологій; опанування новітніми методами дослідження; набуття досвіду проведення науково-дослідної роботи та впровадження її результатів.

Особливої уваги заслуговують дискусійні питання стосовно сприяння інтеграції національної аграрної освіти до світового освітнього простору на основі закріплення теоретичних знань студентів та вивчення практичного досвіду ведення сільського господарства в країнах з розвиненим аграрним сектором економіки.

Інститут, реалізуючи право академічної мобільності на перспективу, передусім ставить за мету посилення інтеграції освіти і науки, розвиток подальших наукових досліджень, вивчення національних культур інших країн, а також поширення знань про мову, освіту і науку України.

Оксана Замора, Зоряна Герасимів, керівники гуртків

Карта повітряних тривог України

Free Joomla templates by Ltheme