5 травня 2025 року, викладачі кафедри гуманітарної освіти і туризму організували для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти інтегроване заняття з освітніх компонентів «Організація екскурсійної діяльності» ( викладачка - к.пед.н.,доц. Надія Островська) та «Англійська мова» (викладачка - Інна Підховна). Захід мав на меті продемонструвати важливість міждисциплінарного підходу в підготовці майбутніх фахівців туристичної галузі та сприяти розвитку фахової англомовної комунікації.
Новини факультету
Методи інтерактивного навчання відіграють важливу роль у навчальному процесі. Саме методи активного навчання активізують самостійність думок тих, хто вчиться, залучають їх до процесу вироблення інформації, створюють атмосферу довіри та взаємодопомоги, роблять студентів активними суб’єктами навчання. З метою покращення якості навчання здобувачів освіти за спеціальністю «Облік та оподаткування» 30 квітня 2025 року доцентками кафедри обліку і аудиту Орестою БОДНАР та Оксаною СЛИВІНСЬКОЮ було проведено ділову гру «Найкращий студент-бухгалтер». Захід складався з трьох турів, кожен з яких оцінювався журі в складі старших викладачок кафедри обліку і аудиту Ірини СТЕМКОВСЬКОЇ та Оксани ЗІНИЧ.
Сучасна соціально-економічна ситуація відзначається невідповідністю ринку освітніх послуг потребам ринку праці, вимог роботодавців рівню професійної підготовки фахівців. Враховуючи особливості сучасних економічних процесів, які вимагають від закладів вищої освіти бути рівноправними гравцями на ринку праці та освітніх послуг, необхідно збалансовувати професійно-кваліфікаційний попит на освітні послуги відповідно до вимог регіонального ринку праці. У цих умовах комплексна систематична робота інституту та факультету економіки і туризму, спрямована на професійне самовизначення молоді, стає дедалі актуальнішою.
24 квітня 2025 року декан факультету економіки і туризму, доцент Любов ЯРЕМА та завідувач кафедри гуманітарної освіти і туризму, доцент Богдан ЛУГОВИЙ провели профорієнтаційну роботу зі студентами Бурштинського торговельно-економічного фахового коледжу та Бурштинського енергетичного фахового коледжу.
Робімо добро – і світ стане кращим.
Не чекай подяки, просто допомагай.
Ліна Костенко
Волонтерство стало невід’ємною частиною нашого суспільства, особливо у часи воєнної агресії росії проти України. Це не просто допомога – це прояв щирості, доброти й небайдужості до долі інших. Волонтери працюють у різних сферах: допомагають пораненим, підтримують військових, опікуються дітьми, літніми людьми, тваринами тощо.
22 квітня 2025 року доцент кафедри обліку і аудиту Володимир ГАБОР провів виховний захід «Волонтерство - запорука впевненості» для здобувачів вищої освіти 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування». Під час заходу обговорювали важливість добровільної допомоги, приклади волонтерських ініціатив та роль волонтерів у згуртуванні суспільства, особливо в умовах сучасних викликів.
Усвідомлений вибір молодими людьми своєї майбутньої професії є одним з важливих рішень, багато в чому визначає їхню подальшу життєву стратегію, а також впливає на їхню подальшу діяльність і якість життя. Швидко змінюваний світ, глобалізація, зростання рівня конкуренції на ринку праці, відмирання «старих» і поява нових професій – це та реальність, для орієнтації в якій необхідні відповідні знання та навички. Важливо, щоб майбутні абітурієнти мали змогу отримати якомога повнішу інформацію щодо можливостей свого подальшого навчання.
16 квітня 2025 року проф. Світлана СУДОМИР, доц. Ірина ГУРСЬКА, доц. Світлана ГЕРЧАНІВСЬКА провели профорієнтаційну роботу з випускниками Курянівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Рогачинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Рогатинського ліцею № 1, Верхолипецького ліцею та Рогатинського аграрного фахового коледжу.
Бінарна лекція - це метод навчання, який передбачає спільну участь декількох лекторів, які подають різні точки зору на одну тему і можуть доповнювати один одного, створюючи діалог чи дискусію на користь здобувачів вищої освіти. Такий підхід сприяє глибшому розумінню освітніх компонент та робить лекцію більш динамічною і цікавою. Так, 16 квітня 2025 року старшими викладачками кафедри обліку і аудиту Іриною СТЕМКОВСЬКОЮ та Оксаною ЗІНИЧ було проведено бінарне лекційне заняття з дисциплін «Фінансовий облік» та «АРМ бухгалтера» на тему «Облік кадрів і розрахунків з оплати праці» для здобувачів вищої освіти 3 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності «Облік і оподаткування».
- Профорієнтаційна зустріч: крок в успішне майбутнє
- Неформальна освіта в рамках вивчення освітньої компоненти «Гроші та кредит»
- Вибір майбутнього – важливий крок у житті кожного випускника
- Туристичний форум: «Тернопільщина вражає 2025»
- Неформальна освіта як основа вдосконалення сучасних компетентностей здобувачів вищої освіти
- Участь НПП факультету економіки і туризму в циклі семінарів з академічного письма
- Відкритий виховний захід «Світле свято Великодня»
- Тренінг «Розвиток і впровадження бізнес-стратегії: концепції, моделі та практичні підходи»
- Науково-практичний семінар «Планування та управління фінансовими ресурсами територіальних громад»
- Гостьова лекція з дисципліни «Фінанси підприємства» – активний метод навчання сучасної освіти
ФЕП - професіонали-практики
Залучення професіоналів-практиків до освітнього процесу
ФЕП - н.-м. семінари
Навчально-методичні семінари